ترافیک سنگین محور ایلام-مهران ، مرزهای دیگر نیمه سنگین و روان

به گزارش مهسان بلاگ، هم اکنون در چندین محور جاده ایلام-مهران ترافیک سنگینی وجود دارد.

ترافیک سنگین محور ایلام-مهران ، مرزهای دیگر نیمه سنگین و روان

ایسنا نوشت: در محور خرمشهر-شلمچه ترافیک نیمه سنگین و محورهای قصرشیرین-خسروی و محور اهواز به بستان-چذابه ترافیک پرحجم و روانی را شاهد هستیم که پیش بینی می شود این وضعیت ترافیکی در محور ایلام-مهران تا پنج، شش روز دیگر ادامه داشته باشد و پس از آن با سیل ورودی زوار این روند برعکس خواهد شد.

چند روزی است که در محورهای غربی منتهی به مرزهای چهارگانه غربی شاهد افزایش حجم خروجی زائران اربعین و وضعیت ترافیکی پرحجمی هستیم که البته نمود بیشتر آن در مرز مهران و محورهای منتهی به این پایانه است.

علی اکبر عاشوری - مدیر مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای- در این باره به ایسنا گفت: در حال حاضر وضعیتی متفاوتی در محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه به عراق داریم به گونه ای که در محور حمیل به ایلام تا پایانه مرزی ایلام و در محدوده های شباب، فاربه، تونل آزادی، مهدی آباد، تونل راه کربلا، کنجانچم و کمربندی مهران ترافیک سنگینی را شاهد هستیم و البته تردد با سرعت کمی در حال انجام است.

وی اضافه کرد: در محور خرمشهر-شلمچه و بالعکس در محدوده یادمان شهدای شمچه ترافیک نیمه سنگینی وجود دارد، اما وضعیت نسبت به محور ایلام-مهران بهتر و تردد خودورها روان تر است.

مدیر مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای این وضعیت ترافیکی در جاده های مرزی به صورت ترافیک سنگین و نیمه سنگین به ویژه در محور ایلام-مهران فعلا ادامه دارد گفت: وضعیت ترافیکی پرحجم و روانی در محورهای قصر شیرین به پایانه مرزی خسروی در محدوده کمربندی قصرشیرین و اهواز به بستان-چذابه گزارش شده است و تقریبا مسئله ای در این دو جاده مرزی نداریم.

عاشوری اظهار کرد: بر اساس برآوردهای اجرا شده وضعیت ترافیکی کنونی تا روزهای 14 و 15 ماه صفر یعنی روز سه شنبه هفته آینده مصادف با 24 مهر ماه بر همین منوال ادامه خواهد داشت و از آن روز جریان ترافیکی با توجه به سیل ورود زائران به کشور، روند برعکس شده و ترافیک در مسیرهای بازگشت شروع خواهد شد.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 21276

به "ترافیک سنگین محور ایلام-مهران ، مرزهای دیگر نیمه سنگین و روان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین محور ایلام-مهران ، مرزهای دیگر نیمه سنگین و روان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید