تقابل کاخ سفید با طرح استیضاح ترامپ

به گزارش مهسان بلاگ، رسانه های آمریکا گزارش داده اند کاخ سفید میخواهد با تحقیقات استیضاح از رئیس جمهور آمریکا همکاری نکند.

تقابل کاخ سفید با طرح استیضاح ترامپ

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، رسانه های آمریکا گزارش داده اند دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و دستیاران او قصد دارند به نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام نمایند تا زمان رأی گیری کامل در صحن این مجلس بر سر تحقیقات اسیتضاح با این مجلس در این رابطه همکاری نخواهند کرد.

از طرف دیگر، نمایندگان دموکرات گفته اند امتناع ترامپ از تحویل اسناد لازم درباره گفت وگوی تلفنی اش با رئیس جمهور اوکراین مطابق درخواست کمیته های مجلس نمایندگان آمریکا جرم قابل استیضاح به شمار می آید.

دو مقام مطلع گفته اند کاخ سفید در حال آماده سازی سندی برای ارسال به نانسی پلوسی جهت اعلام مخالفت با تحقیقات استیضاح است. این سند امروز آدینه برای پلوسی ارسال خواهد شد.

قانونگذاران دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا روز 10 مهرماه با ارسال درخواستی به کاخ سفید خواهان تحویل اسناد مربوط به گفت وگوی تلفنی جنجالی ترامپ با همتای اوکراینی او شده بودند.

مقام های کاخ سفید گفته اند خواهان آن هستند که استیضاح ترامپ در کل مجلس نمایندگان آمریکا به رأی گذاشته شده و به تأیید آن برسد.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز 3 مهرماه رسماً شروع تحقیقات برای استیضاح رئیس جمهور این کشور را به دلیل مسائل مطرح شده در ارتباط با گفت وگوی تلفنی ترامپ با رئیس جمهور اوکراین اظهار داشت.

رسانه های آمریکا گزارش داده اند ترامپ در این مکالمه تلفنی کوشش نموده رئیس جمهور اوکراین را برای تحقیقات فساد از کسب و کار جو بایدن و پسر او هانت تحت فشار قرار دهد.

روزنامه وال استریت ژورنال اخیراً گزارش داد ترامپ در بخشی از آن مکالمه اعطای یاری نظامی به اوکراین را به انجام این تحقیقات منوط نموده است.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 19852

به "تقابل کاخ سفید با طرح استیضاح ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقابل کاخ سفید با طرح استیضاح ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید