تمهیدات بانک سرمایه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

به گزارش مهسان بلاگ، بانک سرمایه به منظور تسهیل در استفاده مشتریان از درگاه های غیرحضوری و کاهش مراجعات حضوری به شعب، سقف انتقال وجه کارت به کارت را به 10 میلیون تومان افزایش داد.

تمهیدات بانک سرمایه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، با توجه به فرایند صعودی همه گیری ویروس کرونا در کشور و لزوم کاهش مراجعات حضوری به شعب، بانک سرمایه سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت (شتابی و درون بانکی) به وسیله درگاه های اینترنتی و خودپردازها را از مبلغ 60 میلیون ریال در هر شبانه روز از مبدأ هر کارت به 100 میلیون ریال افزایش داد.

بانک سرمایه در اقدامی دیگر به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تاریخ انقضاء کارت های بانکی سرمایه که تا سرانجام امسال منقضی می شوند را بدون احتیاج به مراجعه حضوری مشتریان به شعب، به مدت یک سال تمدید نموده و تاریخ انقضای جدید به صورت پیامک برای مشتریان ارسال شده است. مشتریانی که تاریخ انقضای کارت آن ها به صورت اتوماتیک تمدید شده است، باید در تراکنش های اینترنتی به جای ثبت تاریخ انقضای درج شده بر روی کارت، تاریخ انقضای جدید را در درگاه های پرداخت غیرحضوری وارد نمایند.

شایان ذکر است با توجه به ضرورت کاهش جابجایی فیزیکی پول نقد و استفاده از اسکناس به عنوان یکی از منابع انتقال دهنده عوامل بیماری های عفونی، پیش ازاین سقف مبلغ صدور کارت های هدیه بانک سرمایه نیز از 5 میلیون ریال به مبلغ 20 میلیون ریال افزایش یافته بود.

لازم به ذکر است کارشناسان بانک سرمایه در مرکز صدای سرمایه به شماره 4373-021 در تمامی ساعات شبانه روز و کلیه روزهای هفته آماده جوابگوی به مشتریان ارجمند در این زمینه هستند.

->

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 69209

به "تمهیدات بانک سرمایه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمهیدات بانک سرمایه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید