تیم ساحلی تعطیل شد،شکستگی دست به خاطر قیچی برگردان

به گزارش مهسان بلاگ، در اردوی اخیر تیم فوتبال ساحلی مهدی شیرمحمدی ملی پوش کشورمان به دلیل زدن قیچی برگردان و فرود روی دست خود، دچار شکستگی از ناحیه ساعد دست چپ شد.

تیم ساحلی تعطیل شد،شکستگی دست به خاطر قیچی برگردان

انتها اردوی تیم ساحلی

اردوی تیم فوتبال ساحلی کشورمان که از روز چهارشنبه (هفتم آذر)با حضور پانزده بازیکن شروع شده بود، درنهایت امروز(یکشنبه) به انتها رسید.

در این اردو مهدی شیرمحمدی ملی پوش کشورمان به دلیل زدن قیچی برگردان و فرود روی دست خود، دچار شکستگی از ناحیه ساعد دست چپ شد که با تشخیص کادرپزشکی تیم ساحلی روز شنبه زیر تیغ عمل جراحی رفت.

گفتنی است،باتوجه به اینکه ساحلی بازان کشورمان از ابتدای سال تا مهرماه امسال درگیر مسابقات لیگ و اردوهای تیم ملی بودند و پس از آن نیز در اردوهای آماده سازی و پیرو آن در مسابقات جام بین قاره ای حضور داشتند،به همین دلیل باصلاحدید کادرفنی تیم ملی حدود شش هفته به استراحت خواهند پرداخت.

بازیکنان تیم ملی در این مدت در شهرهای خود مشغول انجام تمرینات بدن سازی تعیین شده خواهند بود و با برنامه ریزی کادرفنی ، گزارشات تصویری خود را برای مربیان ارسال خواهند کرد.

پس از ریکاوری ملی پوشان،اردوی های تیم فوتبال ساحلی جهت آماده سازی برای مسابقات قهرمانی آسیا (انتخابی جام جهانی) 2019 پیگیری خواهد شد.

3-185

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 3268

به "تیم ساحلی تعطیل شد،شکستگی دست به خاطر قیچی برگردان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ساحلی تعطیل شد،شکستگی دست به خاطر قیچی برگردان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید