خبرنگاران طرح حمایت از اقتصاد شهری تهران تصویب شد

به گزارش مهسان بلاگ، تهران- خبرنگاران- اعضای شورای اسلامی شهر تهران یک فوریت طرح حمایت از اقتصاد شهری و جهش تولید در برابر آسیب های ناشی از شیوع کرونا در شهر تهران را تصویب کردند.

خبرنگاران طرح حمایت از اقتصاد شهری تهران تصویب شد

به گزارش خبرنگاران طرح یاد شده روز یکشنبه به دویست و نهمین جلسه شورای شهر از سوی مجید فراهانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران ایران ارائه شد.

فراهانی در تشریح این طرح گفت: لازم است تسهیلات در اختیار کسانی که در حوزه کرونا آسیب دیده اند، قرار گیرد.

وی افزود: در این طرح پیشنهاد دادیم تا افزایش بهره برداری تا زمانی که ستاد کرونا تعطیل اعلام می کند انجام شود و زمان بهره برداری به قرار دادها اضافه شود.

فراهانی ادامه داد: همچنین بر اساس مصوبه هیات وزیران پیشنهاداتی در خصوص تخفیف عوارض کسب و پیشه و بهای خدمات را پیشنهاد دادیم.

عضوشورای تهران افزود: عوارض کسب و پیشه اگر تا پایان خرداد ماه پرداخت شود، 10درصد و اگر تا پایان اردیبهشت ماه، پرداخت شود، شامل 15 درصد تخفیف شوند.

وی با بیان اینکه این طرح مفصل است و موارد زیادی را شامل می شود افزود: یکی از موارد این است که پس از کرونا مراکز تفریحی و ورزشی که از کرونا آسیب دیدند بتوانند تا 3بامداد باز باشند تا جمعیت توزیع شوند و بخشی از خسارت جبران شود.

به گزارش خبرنگاران؛ در نهایت اعضای شورای اسلامی شهر تهران با 17 رای طرح یک فوریت تسهیلات تشویقی حمایت از اقتصاد شهری و جهش تولید در برابر آسیب های ناشی ازشیوع ویروس کرونا درشهر تهران را تصویب و برای بررسی به کمیسیون های تخصصی ارجاع دادند.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: ایرنا
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 45588

به "خبرنگاران طرح حمایت از اقتصاد شهری تهران تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران طرح حمایت از اقتصاد شهری تهران تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید