سلطانی فر: مقابله با بیماری کرونا مهمترین اولویت کنونی وزارت ورزش است

به گزارش مهسان بلاگ، وزیر ورزش و جوانان در تماس با سرپرست فدراسیون پزشکی و ورزشی حمایت کامل وزارت ورزش از مصوبات و برنامه ای این ستاد را خاطرنشان کرد.

سلطانی فر: مقابله با بیماری کرونا مهمترین اولویت کنونی وزارت ورزش است

به گزارش مهسان بلاگ و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی - پزشکی ورزشی ایران، نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش در شرایطی ظهر امروز (دوشنبه) در محل فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار گردید که مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان همزمان با برگزاری این نشست طی تماس تلفنی با مهرزاد خلیلیان، ضمن قدردانی از کوشش های اجرا شده، نکاتی را در مورد نکات بهداشتی در فدراسیون های ورزشی، بازرسی از اماکن ورزشی و هماهنگی با ادارات کل ورزش و جوانان استان ها بیان کرد.

وزیر ورزش مقابله با بیماری کرونا در ورزش را مهمترین اولویت کنونی کشور و مجموعه ورزش دانست و توضیح داد که در این راستا تمام برنامه های عملیاتی به صورت دقیق و در اسرع وقت باید انجام گردد.

بر اساس این گزارش، مهمترین مصوبات نشست امروز ستاد مقابله با بیماری کرونا در ورزش چندین مصوبه داشت که مهمترین آنها به این توضیح هستند:

- معین شدن همکاران متخصص جهت ارائه خدمات مشاوره به ورزشکاران در مورد نکات پزشکی و بهداشتی بیماری کرونا با هدف کاهش استرس، ایجاد آرامش و هدایت مبتلایان به این بیماری و همچنین راه اندازی یک صفحه اختصاصی در سایت خبری فدراسیون به همین منظور.

- هماهنگی لازم با دستگاه های ذی ربط جهت جذب سربازیار بهداشت به منظور نظارت و بازرسی از اماکن ورزشی اجرا شده و در این خصوص نشست هماهنگی با دکتر زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران برگزار گردد.

- ایجاد هماهنگی دقیق میان رابطان بهداشتی فدراسیون های ورزشی با ستاد مقابله با کرونا در ورزش و همچنین فعالیت منسجم و تمام هیئت های استانی پزشکی ورزشی.

- فراهم کردن زمینه برگزاری ویدیو کنفرانس ستاد مقابله با کرونا در ورزش با ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و روسای هیئت های پزشکی ورزشی سراسر کشور.

- فراهم کردن زمینه کسب امتیاز آموزشی برای دوره آموزشی کرونا ویروس با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 37816

به "سلطانی فر: مقابله با بیماری کرونا مهمترین اولویت کنونی وزارت ورزش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: مقابله با بیماری کرونا مهمترین اولویت کنونی وزارت ورزش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید