شکست تیم والیبال نوجوانان مقابل ایتالیا

به گزارش خبرنگاران، دیدار تیم های نوجوانان ایران و ایتالیا در چارچوب مسابقات جهانی تونس با فزونی سه بر یک تیم ایتالیا به انتها رسید.

شکست تیم والیبال نوجوانان مقابل ایتالیا

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

نکته تلخ این شکست، مصدومیت امیرحسین توخته بود.

گزارش این دیدار به توضیح زیر است:

ست اول:

امتیاز اول برای تیم ایران به دست آمد و در همین امتیاز مچ پای امیرحسین توخته در هنگام فرود بعد از دفاع روی تور، با پیچیدگی همراه شد تا او مجبور گردد زمین را ترک کند.

در ادامه بازی پایاپایی از سوی دو تیم ارائه شد تا این که ایتالیا روی سرویس های خوبش 10 به 8 از ایران پیش بیافتد. در ادامه تیم ایتالیا کماکان روی سرویس ها و اسپک ها پیروز تر بود و این تیم با حساب 16 به 12 از ایران پیش افتاد.

بعد از سرانجام وقت استراحت، بازهم تیم ایتالیا به روند خوبش ادامه داد و سرویس های خوب بردیا سعادت هم نتوانست ایران را به بازی برگرداند تا بازی 20 به 14 به سود ایتالیا گردد.

در ادامه بازهم سرویس های خوب تیم ایتالیا و دفاع خوب این تیم باعث شد تا این ست با حساب 25 به 16 به سود ایتالیا به سرانجام رسید. عدم تمرکز بازیکنان ایران و سرویس های خوب تیم ایتالیا باعث شد تا ایران این ست را واگذار کند.

ست دوم:

با آغاز این ست تیم ایتالیا بازهم بهتر کار کرد و سه بر یک از ایران پیش افتاد. در ادامه این تیم از بی دقتی بازیکنان ایران در دفاع استفاده کرد و با حساب هشت بر دو از ایران پیش افتاد تا دو تیم برای استراحت فنی زمین را ترک نمایند.

در ادامه تیم ایران با وجود تعویض های مختلف کماکان نتوانست بازی را برگرداند و بازی 20 به 11 به سود ایتالیا در جریان بود.

در ادامه ایران در حالی به امتیاز 18 رسید که ایتالیا در امتیاز 23 بود و در نهایت ایران این ست را هم 25 به 18 به ایتالیا واگذار کرد تا حساب کار در مجموع دو بر صفر گردد.

ست سوم:

در این ست ایران با روحیه بهتری بازی را آغاز کرد و در حالی که دو بر یک از حریفش پیش بود، تیم ایتالیا بازی را به تساوی کشاند.

در ادامه ایران توانست پنج به چهار از حریفش پیش بیافتد. با این حال دو تیم در امتیاز 7 مساوی شدند تا این که سرلک ایران را به امتیاز 8 رساند تا دو تیم برای وقت استراحت فنی اول، زمین را ترک نمایند.

بعد از وقت استراحت اول، ایران پیروز شد 12 به 9 از حریفش پیش بیافتد ولی تیم ایتالیا کم کم به بازی برگشت تا در ادامه این تیم 15 به 14 از ایران پیش بیافتد.

استفانی ستاره ایتالیا در این بازی، تیمش را به امتیاز 16 رساند تا دو تیم به وقت استراحت فنی دوم بروند. در ادامه سرویس های خوب امیررضا سرلک باعث شد تا ایران 19 به 17 از ایتالیا پیش بیافتد.

در ادامه بازی خوب سهیل کمال آبادی باعث شد ایران 21 به 19 از حریفش پیش بیافتد و در ادامه اشتباهات بازیکنان ایتالیا، ایران را به امتیاز 23 رساند.

با این حال تیم ایتالیا در ادامه توانست بازی را در عدد 24 به تساوی بکشاند ولی این تیم نتوانست این ست را به سود خود کند و تیم ایران با حساب 26 به 24، ست سوم را از آن خود کرد.

ست چهارم:

دفاع خوب تیم ایتالیا باعث شد تا این تیم دو بر صفر از ایران پیش بیافتد. در ادامه بازی خوب مهدی جلوه باعث شد تا فاصله کمتر گردد ولی در نهایت تیم ایتالیا با حساب هشت بر شش از ایران پیش افتاد تا بازی به وقت استراحت فنی اول برود.

در ادامه تیم ایتالیا با زدن سرویس های خوب و پیروزیت در دفاع، از ایران فاصله گرفت تا بازی سیزده به شش گردد. این وضعیت تا زمان وقت استراحت فنی دوم ادامه داشت. جایی که ایتالیا 16 به 9 از ایران پیش افتاده بود.

در اواخر ست چهارم، تیم ایران نتوانست بازی خوبش را ادامه دهد و تیم ایتالیا با پیروزیت توانست با حساب 25 به یازده ایران را شکست دهد تا در مجموع سه بر یک پیروز این میدان گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 17 شهریور 1398 شناسه مطلب: 14271

به "شکست تیم والیبال نوجوانان مقابل ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست تیم والیبال نوجوانان مقابل ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید