فقط برای به هم نخوردن برنامه در لیگ برتر بازی می کنیم

به گزارش مهسان بلاگ، حمید کمالی در گفتگو با خبرنگاران، درباره مسائل مالی تیم ارژن و تصمیم این باشگاه برای انصراف از لیگ برتر گفت: وقتی نیم فصل اول تمام شد، در نظر داشتیم چند بازیکن جدید جذب کنیم تا تقویت شویم. برای همین محمد بیضایی و یکی دو بازیکن دیگر به تیم اضافه شدند. بیضایی چند روزی تمرین کرد ولی پیشنهادی از یکی از کشورهای همسایه به او رسید و درخواست جدایی کرد. مرتضی کشاورز، میثم اینانلو، مصطفی فخری، زارعی و چند نفر دیگر هم به دلایل مختلف یا فوتسال را کنار گذاشتند یا از تیم ارژن جدا شدند. همین مسئله باعث شد تیم ما دچار شوک شود.

فقط برای به هم نخوردن برنامه در لیگ برتر بازی می کنیم

وی ادامه داد: چند روزی تمرین تیم تعطیل شد و در همان زمان نامه انصراف از لیگ برتر همه به هیات فوتبال استان فارس زده شد. من خودم در مسافرت بودم و وقتی برگشتم و این وضعیت را دیدم، فقط دو روز تا بازی با آذرخش فرصت مانده بود. یک عده در این راستا برای تیم ارژن سنگ اندازی کردند. بعد از جلسه ای که در هیات فوتبال استان فارس تشکیل شد، آقای کریمی مدیر باشگاه اصرار داشت که نمی توانیم در لیگ ادامه بدهیم.

سرمربی تیم فوتسال ارژن یادآور شد: برای همین خواهش کردم و گفتم خودم تیم را به بندر عباس می برم تا نظم لیگ به هم نریزد. اگر من نبودم تیم به بندر نمی رفت. با بازیکنان تیم روز قبل از بازی تماس گرفتیم که اکثرا مسافرت بودند. سعی کردیم از بازیکنان امید خودمان استفاده کنیم. همچنین با محمد بیضایی شخصا تماس گرفتم و از او خواستم تا شروع لیگ فوتسال کشور همسایه، در این بازی به ما کمک کند. بیضایی هم صبح روز بازی خودش را به ما رساند و با این شرایط مقابل تیم بندرعباس بازی کردیم. حتی بنده خودم هم روی نیمکت تیم ننشستم. از یک تیم پیشنهاد داشتم و هنوز هم این پیشنهاد هست ولی روی نیمکت ننشستم که حرف و حدیثی ایجاد نشود!

کمالی یادآور شد: خودم تلاش کردم تا این تیم در لیگ بماند. باید ببینیم نظر مالک باشگاه چیست. قطعا بازیکنانی که جدا شدند کارمان را سخت کردند ولی می خواهم بگویم نامه انصراف ارژن از لیگ درست بود و برای بازارگرمی این کار را نکردیم. جالب است که خیلی ها از انصراف تیم ارژن مسرور بودند ولی بنده اجازه انحلال ندادم تا نظم و برنامه لیگ به هم نخورد.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 25440

به "فقط برای به هم نخوردن برنامه در لیگ برتر بازی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فقط برای به هم نخوردن برنامه در لیگ برتر بازی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید