منچسترسیتی باخت؛ شوک سنگین به گواردیولا

به گزارش مهسان بلاگ، منچسترسیتی در دیداری خانگی برابر ولورهمپتون با دو گل مغلوب گردید تا اکنون فاصله اش با لیورپول صدرنشین به هشت امتیاز افزایش یابد.

منچسترسیتی باخت؛ شوک سنگین به گواردیولا

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس ارزان همراه باشید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، منچسترسیتی در اتحاد میزبانی از ولورهمپتون را برعهده داشت. جدالی بین تیم های دوم و پانزدهم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس. سیتی با اطلاع از فزونی لیورپول و افزایش فاصله با این تیم به 8 امتیاز، محکوم به پیروزی و کسب سه امتیاز بود و در سوی مقابل، وولورهمپتون که فصل را خوب آغاز ننموده، به دنبال کسب حداقل امتیاز بود.

سیتی کار را مطابق انتظار هجومی آغاز کرد و خیلی زود می توانست توسط آگوئرو به گل برسد ولی مدافعان ولورهمپتون توپ را بلوکه کردند. کمی بعد شوت استرلینگ می توانست سیتی را به گل برساند و این بار هم دخالت مدافعان مانع شد.

پس از این دو حمله، وولوز حملات پردامنه ای روی دروازه سیتی تدارک دید. دقیقه 5 کوترونه در مصاف تک به تک با ادرسون ضربه اش را بدترین شکل ممکن زد و توپ با اختلاف راهی اوت شد.

دقیقه 16 مدافعان سیتی شوت بازیکن وولوز را برگشت دادند و یک دقیقه بعد رائول خیمنز ستاره مکزیکی وولوز در مصاف تک به تک با ادرسون نتوانست پیروز عمل کند. فرناندینیو ابتدا با پرت کردن خود توپ را برگشت داد و در ریباند نیز ضربه کوترونه با برخورد به فرناندینیو راهی اوت شد.

دقیقه 21 خیمنز بار دیگر با ادرسون تک به تک شد ولی تعلل او باعث شد تا گلر سیتی توپ را مهار کند.

سیتی دقیقه 38 می توانست به گل برسد ولی ضربه سر آگوئرو را مدافع وولوز از مقابل دروازه دور کرد. دقیقه 44 شوت واکر از بیرون محوطه جریمه را روی پاتریسیو گلر وولوز با شیرجه ای مناسب در اختیار گرفت تا نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

نیمه دوم سیتی برای زدن گل فزونی به زمین آمد ولی در یک ربع ابتدایی بازی تقریبا متعادل دنبال شد و هر دو تیم موقعیت هایی نه چندان جدی خلق کردند که نتیجه ای نداشت.

سیتی دقیقه 67 دو بار تا آستانه گلزنی هم یپش رفت. ابتدا ضربه کاشته دوید سیلوا به تیر افقی برخورد کرد و چند ثانیه بعد پس از چند رفت و برکگشت سیلوا در دهانه دروازه اقدام به شوتزنی کرد ولی توپ با اختلافی اندک از روی دروازه راهی اوت شد.

سیتی فشار را مضاعف نموده بود و دقیقه 75 بار دیگر شانس خوبی برای گلزنی به دست آورد. نفوذ کانسلو از راست و پاس به عقب او به برناردو رسید اما ضربه بغل پای او را مدافعان از مقابل دروازه برگشت دادند و روی ریباند هم دروازه بان وولوز پیروز تر از آگوئرو عمل کرد.

دقیقه 80 و بر خلاف روند بازی وولوز به گل رسید. رائول خیمنز از میانه زمین، روانه دروازه سیتی شد و در راستا خود با یک لایی، اوتامندی را از پیش رو برداشت و با یک پاس عرضی آداما ترائوره را با ادرسون تک به تک کرد تا بغل پای فنی این بازیکن، گل اول بازی را به همراه داشته باشد.

دو دقیقه بعد کانسلو شانس خود برای گلزنی را با یو شوت زمین از راده دور امتحان کرد ولی توپ پس از برخورد به مدافعان به شکلی خطرناک راهی کرنر شد.

سیتی در دقایق باقیمانده و به خصوص در 5 دقیقه وقت اضافه حملات گسترده ای روی دروازه وولوز داشت اما دقیقه 94 بازهم میهمان بود که به گل رسید.

بازهم رائول خیمنز و یک ضدحمله پایه گذار گل شد. آداما در مصاف تک به تک به ضربه ای دقیق تیر خلاص را به تیم پپ وارد کرد و با تکمیل دبل خود، سه امتیاز تاریخی را به حساب تیمش واریز کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 17110

به "منچسترسیتی باخت؛ شوک سنگین به گواردیولا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منچسترسیتی باخت؛ شوک سنگین به گواردیولا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید