هدف کمیته ملی پارالمپیک حضور در جمع 10 کشور برتر دنیاست

به گزارش مهسان بلاگ محمود خسروی وفا که امروز در مجمع انتخاباتی کمیته ملی پارالمپیک با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس چهارسال آینده این کمیته انتخاب شد، گفت: از اولین نشستی که با حضور اعضای جدید هیات رئیسه و هیات اجرایی خواهیم داشت، برای چهار سال پیش رو و اهدافی که برای آن داریم، برنامه ریزی خواهیم کرد.

هدف کمیته ملی پارالمپیک حضور در جمع 10 کشور برتر دنیاست

وی توضیح داد: قرارگرفتن در میان 10 کشور برتر جهان در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو و نیز ارتقاء به صندلی دوم برای دوره آتی بازی های پارآسیایی دو هدف مهمی است که طی 4 سال آینده دنبال خواهیم کرد. تمام اهداف خود را بر مبنای این دو هدف طراحی می کنیم و امیدواریم با کار سنگین بتوانیم به آنها دست یابیم.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک با اشاره به موفقیت های اخیر ورزش جانبازان و معلولان توضیح داد: بی شک ورزش جانبازان و معلولان و موفقیت های به دست آمده در آن را باید پدیده انقلاب دانست. موفقیت هایی که در این عرصه به دست آمده نشان می دهد طی 40 سال گذشته قدم های اساسی و مهمی برای پارالمپیک برداشته شده است.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک همچنین با اشاره به حضور روسای فدراسیون های نابینایان و جانبازان در ترکیب هیات اجرایی این کمیته گفت: بدون شک ورزش پارالمپیک در آینده نزدیک توسعه بیشتری پیدا خواهد نمود. در حال حاضر برخی از فدراسیون ها مستقل شده اند اما ما فعالیت هایمان گسترده تر خواهد شد تا بتوانیم به اهداف بزرگی که داریم دست یابیم.

خسروی وفا با بیان اینکه ستاد اعزام برای بازی های پارالمپیک توکیو تشکیل خواهد شد، گفت: تصمیمات لازم برای تشکیل کاروان در این ستاد و بر اساس برنامه های پیشنهادی اتخاذ می گردد سپس همین برنامه ها و تصمیمات را در ستاد عالی که با حضور وزیر ورزش تشکیل می گردد، پیگیری می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 3665

به "هدف کمیته ملی پارالمپیک حضور در جمع 10 کشور برتر دنیاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف کمیته ملی پارالمپیک حضور در جمع 10 کشور برتر دنیاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید