کرونا مراکز تعویض پلاک را زوج و فرد کرد

به گزارش مهسان بلاگ، رئیس مرکز شماره گذاری پلیس هدایت و رانندگی نیروی انتظامی با تشریح تمهیدات اتخاذ شده در مراکز شماره گذاری برای جلوگیری از شیوع کرونا گفت که خدمات شماره گذاری از فردا براساس شماره پلاک زوج و فرد ارائه می گردد.

کرونا مراکز تعویض پلاک را زوج و فرد کرد

به گزارش خبرنگاران، سرهنگ علی محمدی در گفت وگو با ایسنا درباره تمهیدات و تدابیر مراکز شماره گذاری پلیس راهور برای مقابله با کروناویروس گفت: همه ساله در روزهای خاتمهی سال شاهد افزایش مراجعات به مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری خودروها هستیم. سال جاری نیز با توجه به این افزایش مراجعات پلیس راهور یکسری تدابیر را اتخاذ نموده تا از ازدحام جمعیت در مراکز شماره گذرای جلوگیری گردد.

وی اضافه نمود: بر این اساس با هدف کاهش تجمع و توزیع زمان حضور ساعت کار مراکز شماره گذاری تا خاتمه سال افزایش یافته و از ساعت 7 صبح شروع شده و تا 18 ادامه خواهد داشت. بنابراین درخواست ما از متقاضیان این است که زمان حضور خود در مراکز تعویض پلاک را مدیریت نمایند.

وی اضافه نمود: همچنین از روز سه شنبه بیستم اسفندماه تا خاتمه سال خدمات شماره گذاری در تمامی مراکز تعویض پلاک بر حسب پلاک زوج و فرد ارائه می گردد و بر این اساس خودروهایی که رقم آخر پلاکشان زوج باشد در روزهای زوج و خودروهایی که رقم آخر پلاکشان فرد باشد در روزهای فرد باید به مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری مراجعه نمایند.

به گفته محمدی، اگر خودرویی با پلاک فرد و در روزی به غیر از روزهای فرد به مراکز تعویض پلاک مراجعه کند طبیعتاً خدمات دریافتی نخواهد کرد.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس هدایت و رانندگی ناجا از شهروندان خواست که در صورت امکان امور مربوط به شماره گذاری و تعویض پلاک خود را به سال آینده و در زمان فروکش کردن بیماری کووید-19 موکول نمایند اما اگر الزام به تعویض پلاک و شماره گذاری دارند حتما به ضوابط مذکور توجه داشته باشند.

محمدی با بیان اینکه پیغام ها و هشدارهای پیشگیرانه مرتبط با کرونا در مراکز شماره گذاری نیز نصب شده است، گفت: همچنین این فضاها و لوازم داخلی مراکز شماره گذاری روزانه چندین بار ضدعفونی شده و تمهیدات لازم برای در اختیار قرار دادن ماسک و دستکش به کارکنان در این مراکز اتخاذ شده است.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 39027

به "کرونا مراکز تعویض پلاک را زوج و فرد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا مراکز تعویض پلاک را زوج و فرد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید