آغاز ثبت نام نیسان بدون قرعه کشی

به گزارش مهسان بلاگ، به گزارش خبرنگاران، در طرح ثبت نام نیسان، مبلغ علی الحساب پیش پرداخت برای خودروی نیسان تک سوز آپشنال، 106 میلیون و 250 هزار تومان است. این خودرو در بازار 277 میلیون تومان داد و ستد می شود و قیمت کارخانه ای آن در شهریور امسال 207 میلیون تومان بوده است.

آغاز ثبت نام نیسان بدون قرعه کشی

نیسان دوگانه سوز آپشنال یکی دیگر از خودروهایی است که در طرح ثبت نام نیسان عرضه می گردد. مبلغ علی الحساب پیش پرداخت برای این خودرو، 115 میلیون تومان است. این خودرو در بازار 277 میلیون تومان داد و ستد می گردد و قیمت کارخانه ای آن در شهریور امسال 222 میلیون تومان بوده است.

پادرا پلاس هم خودروی دیگری است که در طرح ثبت نام نیسان عرضه می گردد. مبلغ علی الحساب پیش پرداخت برای این خودرو، 133 میلیون تومان است. این خودرو در بازار 319 میلیون تومان داد و ستد می گردد و قیمت کارخانه ای آن در شهریور امسال 266 میلیون تومان بوده است.

تاریخ و نحوه ثبت نام محصولات شرکت زامیاد

به گزارش ایرانی کار در طرح ثبت نام نیسان متقاضیان متقاضیان می توانند از ساعت 10 صبح امروز چهارشنبه مورخ 31 شهریور 1400، بطور مستقیم نسبت به ثبت نام خودرو تا سرانجام تکمیل ظرفیت، طبق مراحل ذیل اقدام نمایند:

الف) ورود به سایت فروش اینترنتی https://saipa.iranecar.com و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری (متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کردهاند نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند)

ب) ورود به قسمت خرید خودرو و انتخاب نوع خودرو

ج) ورود به درگاه اینترنتی و پرداخت وجه خودرو

د) دریافت کد رهگیری

ه) مراجعه به نمایندگی منتخب جهت تحویل مدارک هویتی، احراز سکونت و دریافت قرارداد

شرایط بخشنامه:

فروش محصولات در طرح ثبت نام نیسان، صرفاً بصورت اینترنتی است.

در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین مشتری بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری و محیط زیست، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد گردد، دعوتنامه تکمیل وجه هزینه های مربوطه صادر می گردد.

در روش پیش فروش، قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان، محاسبه و اخذ می کند.

تبصره:

-مبلغ واریزی از سوی مصرف نماینده به نام بخشی از ثمن معامله به صورت علی الحساب پرداخت شده است. قیمت نهایی خودرو بر اساس قرارداد پس از صدور دعوتنامه از طریق خودروساز و تکمیل وجه از طریق مصرف نماینده و بر مبنای قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشخص می گردد.

-در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر است.

-یکی از بسته های خدمت در زمان تکمیل وجه بصورت پیش فرض و پیشنهادی انتخاب شده است، در صورتیکه مشتری تمایل به تغییر در بسته خدمت و یا حذف آن داشته باشد، می تواند قبل از تکمیل وجه اقدام کند.

-هر گونه محدودیت های لازم جهت در طرح ثبت نام نیسان، در سیستم فروش اعمال شده است.

-به محض تکمیل ظرفیت هر یک از محصولات اعلام شده، شرایط فروش غیر فعال می گردد.

-با توجه به اهمیت کنترل مدارک هویتی و آدرس محل سکونت مشتریان، نمایندگی موظف است مدارک و مستندات مشتریان را مطابق بخشنامه های 184314 مورخ 1400/05/12 و 186689 مورخ 1400/05/13 کنترل و از صحت و سقم آن اطمینان حاصل کند.

مقررات شماره گذاری

با توجه به دستورالعمل های صادره از طریق پلیس راهور ناجا مبنی بر ثبت و بروزرسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتریان در سامانه شماره گذاری موارد ذیل متذکر می گردد.

الف) در صورتیکه مشتری در سامانه شماره گذاری فاقد اطلاعات فردی و سکونتی بوده و یا بیشتر از یکسال از آخرین تاریخ بروزرسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سکونت آن در سامانه شماره گذاری گذشته باشد، مشتری باید با مراجعه به مراکز تعویض پلاک نسبت به ثبت آخرین اطلاعات خود اقدام کرده و پس از دریافت برگه احراز سکونت، آن را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل کند.

ب)در صورتیکه مشتری دارای برگه احراز سکونت باشد، باید حتماً برگه مذکور را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل دهد، در غیر اینصورت عواقب ناشی از آن بر عهده مشتری خواهد بود.

لازم به ذکر است تا زمانی که برگه احراز سکونت از طریق مشتری به نمایندگی ارائه نگردد یا اطلاعات مورد نیاز شماره گذاری به درستی ارائه نشده باشد، شماره پذیرش مشتری وارد مرحله تخصیص نمی گردد و فاکتور نمی گردد و عواقب ناشی از عدم فرآیند مذکور بر عهده مشتری خواهد بود.

همچنین علاوه بر اینکه سود تاخیر در تحویل ناشی از عدم شماره گذاری به آنان تعلق نمی گیرد، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو از ایشان دریافت می گردد.

آخرین اخبار خودرویی را در صفحه اخبار خودروی خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 96447

به "آغاز ثبت نام نیسان بدون قرعه کشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ثبت نام نیسان بدون قرعه کشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید