اخبار و رویدادها

اینفوگرافیک ، یاری هزینه مراسم ترحیم به چه کسانی تعلق می گیرد؟

هدف از پرداخت یاری هزینه کفن ودفن یا یاری هزینه مراسم ترحیم، به وسیله سازمان تأمین اجتماعی جبران بخشی از هزینه هایی است که بازماندگان افراد مشمول قانون تأمین اجتماعی در پی فوت آنان متحمل شده اند.

16 بهمن 1401

ببینید ، این وانت ها روی دست سایبرتراک تسلا می زنند!

زومیت نوشت: همزمان با وعده های بزرگ ایلان ماسک درباره خودروی فراورینشده سایبرتراک، رقبای تسلا نظیر فورد مشغول فراوری هیجان انگیزترین وانت های جهان هستند.

15 بهمن 1401

ببینید ، حمله مسلحانه به سفارت آذربایجان در تهران ، مسئول امنیتی سفارت کشته شد ، مهاجم که بود؟

منابع خبری از حمله مسلحانه به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران خبر داده اند.

11 بهمن 1401

راهنمای جامع کانتور بینی و صورت؛ انواع کانتور و آموزش استفاده از آن

آیا تا به امروز کلمه کانتور به گوشتان خورده است؟ کانتور یکی از محبوب ترین لوازم آرایشی و زیبایی است که بسیاری از بانوان و یا حتی آقایان هم از آن استفاده می نمایند تا بتوانند چهره خود را زیباتر به نظر برسانند. آنچه که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم،...

9 بهمن 1401

زمان پرداخت تمام وام های دانشجویی اعلام شد ، اولویت پرداخت با کدام وام هاست؟

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از رایزنی با سازمان برنامه و بودجه به منظور تامین کسری بودجه این صندوق برای پرداخت مابقی وام های درخواست شده اطلاع داد.

8 بهمن 1401

رزرو اتاق با قیمت مناسب ، اسراری درباره رزرو هتل

یکی از عمده ترین هزینه های سفر، هزینه اقامتگاه و رزرو هتل می باشد. از این رو اغلب مسافران در پی راهکارهایی هستند که بتوانند هزینه اقامت را کاهش داده و مبلغ کمتری بابت آن بپردازند تا از این طریق سفر ارزان تری داشته باشند. هزینه رزرو اتاق بستگی به امکانات...

4 بهمن 1401

تصمیم 5 میلیون نفری علیه رونالدو ، اتفاق غیرمنتظره بعد از حضور در عربستان

بعد از حضور فوق ستاره پرتغالی در عربستان به نظر می رسد محبوبیت او در حال کاهش است.

2 بهمن 1401

راهنمای خرید برترین ساندبار تا 3 میلیون تومان در خبرنگاران

در کنار تلویزیون های مدرن که از امکانات و قابلیت های زیادی بهره می برند، ساندبارها و سینماهای خانگی هم از اهمیت زیادی برخوردار هستند تا علاقه مندان به شنیدن صدای باکیفیت، چیزی کم نداشته باشند. ساندبار، در واقع نوعی بلندگو به صورت ستونی است که در حالت...

1 بهمن 1401

شرایط قرمز در 28 ایستگاه سنجش کیفیت هوای تهران ، کدام منطقه آلوده ترین ایستگاه شد؟

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای تهران هم اکنون با میانگین 169 در شرایط ناسالم برای همه است. 29 ایستگاه در شرایط آلوده قرار دارند که 28 ایستگاه در شرایط قرمز است.

29 دی 1401

کمیته ای برای معین شاخصهای ثبت جهانی و اولویت ثبت تشکیل می گردد

ایرنا/ براساس گفته های قائم مقام وزیر میراث فرهنگی کشور، کمیته ای برای معین شاخصهای ثبت جهانی و اولویت ثبت تشکیل می گردد.

25 دی 1401
تعداد: (41094)