اخبار اقتصادی

قادری: دولت لایحه جامع ساماندهی بورس را به مجلس ارائه کند

جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت دوازدهم لایحه جامعی را برای ساماندهی بازار بورس به مجلس ارسال کند.

9 آبان 1399

روزانه 150 واگن کالای اساسی در بندر امام بارگیری می گردد، فراوری 768 قطعه تجهیزات دریایی و بندری در داخل

محمد راستاد با اشاره به بازسازی و نوسازی خطوط ریلی محدوده بندر امام خمینی(ره) و بندر شهید رجایی، از بارگیری روزانه 150 دستگاه واگن کالای اساسی در بندر امام خمینی (ره) اطلاع داد.

7 آبان 1399

خبرنگاران پاریس خواهان برطرف ممنوعیت خرید و فروش کالاهای فرانسوی از سوی کشورهای اسلامی شد

تهران- خبرنگاران- وزارت خارجه فرانسه از کشورهای اسلامی خواست ممنوعیت خرید و فروش کالاهای فرانسوی را لغو نمایند.

6 آبان 1399

افتتاح ویدئوکنفرانسی 6 طرح تعاونی با حضور معاون اول رئیس جمهوری

شش طرح تعاونی استان قزوین روز چهارشنبه 19 شهریور همزمان با هفته تعاون به وسیله ویدئوکنفرانس با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری در یک واحد تولیدی شهرک صنعتی لیا افتتاح شد.

5 آبان 1399

ال جی تلویزیون 163 اینچی عرضه می نماید

شرکت ال جی یک تلویزیون بزرگ 163 اینچی را به زودی در اروپا و آمریکا عرضه می نماید. دستگاه مذکور مجهز به فناوری میکرو ال ای دی است و تصاویر واضح تر و شفاف تری را نشان می دهد.

4 آبان 1399

بالی به روی گردشگران خارجی باز نمی شود

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، بالی به روی گردشگران خارجی باز نمی شود.

27 مهر 1399

سند استراتژی ملی امنیت سایبری، نیازمند بازنگری است

رئیس سابق مرکز ماهر گفت: برای امنیت سایبری به بازنگری و تدوین سند استراتژی مطابق با استاندارهای جدید بین المللی نیاز داریم.

23 مهر 1399

خبرنگاران تقویت نظام مالیاتی سمنان به شرط همراهی با تولیدکنندگان

سمنان- خبرنگاران- مالیات پذیرفته شده ترین حق پرداختی در اختیار اداره کنندگان امور داخلی کشورهاست، هوشمندسازی نظام مالیاتی ایران در سال های اخیر به همت دولت راهی برای اظهار و اخذ آسان و قانونمند مالیات پیش بینی شده است که از نگاه صنعتگران و تولیدکنندگان...

21 مهر 1399

خبرنگاران کشاورزی می تواند موتور توسعه خوزستان را گرم تر کند

اهواز- خبرنگاران - رییس سازمان جهادکشاورزی خوزستان با تببین ظرفیت های استفاده نشده بخش کشاورزی خوزستان گفت: مجموعه بخش کشاورزی(زراعت ، دام ، شیلات وباغداری) در کنار صنایع تبدیلی و فرآوری می تواند موتور توسعه خوزستان را گرم تر کند.

20 مهر 1399

امنیت غذایی چه شاخص هایی دارد؟

دستیابی به توسعه پایدار احتیاجمند برنامه ریزی در جهت تحقق شاخص های آن است. یکی از شاخص های مهم توسعه پایدار، امنیت غذایی برای همگان است. حصول به امنیت غذایی برای همگان، یعنی خاتمه دادن به گرسنگی و تأمین غذاست که سازمان های بین المللی، توصیه ها و کشورهای...

19 مهر 1399

متروکه شدن کارخانه ها امنیت جامعه را برهم می زند

خبرنگاران/فارس فرمانده انتظامی مرودشت گفت: متروکه شدن کارخانه ها و بیکاری کارگران امنیت جامعه را برهم می زند و باید در این زمینه کارهای اصولی و نه برخورد سلبی مدنظر قرار گیرد.

19 مهر 1399

نرخ تورم ماه آوریل کانادا برای اولین بار در 11 سال گذشته منفی شد

برای اولین بار در یک دهه اخیر نرخ بهره در کانادا منفی شد و این به لطف کاهش قیمت بعضی از اقلام مصرفی در کشور بود.

18 مهر 1399

چگونه سرعت گوشی های اندرویدی را افزایش دهیم؟

اگر احساس می کنید که گوشی اندرویدی شما، دچار کاهش سرعت و عملکردی ضعیف شده است، این مقاله و راه چاره های ارائه شده در آن می تواند منبعی مناسب برای افزایش سرعت گوشی شما باشد.

17 مهر 1399

خبرنگاران رضایی: کسب مدال المپیک در کشتی سخت شده است

تهران- خبرنگاران- دارنده مدال نقره المپیک 2004 آتن گفت: کرونا شرایط را به گونه ای پیش می برد که امکان برگزار شدن المپیک وجود ندارد و در صورت برگزاری انتظار از کشتی گیران ما به خاطر تعطیلات تمرین زیاد نیست.

16 مهر 1399

سعدیه شیراز؛ اوج هنر و معماری ایران زمین

سعدی شیرازی مشهور به شیخ مشرف الدین بن مصلح الدین سعدی شیرازی در شیراز دفن شده است. حتی اگر برای اولین بار کسی به ایران مسافرت کند، بعید است که اسم شیراز را نشنود. این شهر، شهر قدیمی ایران بوده و اطرافش پر از مکانهای تاریخی، ساختمانها و مقبره هاست. سعدیه...

14 مهر 1399

ورود زائران خارجی به عراق ممنوع شد

کمیته عالی بهداشت و سلامت عراق مسؤول مقابله با کرونا ضمن اعلام تصمیمات جدید برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مصوب کرد، ورود زائران به عراق همزمان با نزدیک شدن به ماه محرم ممنوع می گردد.

12 مهر 1399

نخستین کاسبی تاریخ با عکس سلبریتی ها!

قبال مردم به خرید این عکس ها فوق العاده بود. بعد ها و در دهه 1890، هنگامی که اقدامات نادار به عکاسی وجهه ای کاملاً تجاری داده بود، سیاستمداران کوشیدند تا از این روش، برای انتشار عکس های تبلیغاتی استفاده نمایند و به این ترتیب، ابتکار نادار، در سراسر جهان...

11 مهر 1399

نرخ اجاره بها دوباره به وبسایت ها بازگشت

در حالی که دادستانی با هدف کنترل بازار مسکن، اپلیکیشن ها و پلتفرم های موبایلی و وبسایت های اینترنتی را مکلف به حذف قیمت ها کرده بود، اما برخی از سایت ها درج اجاره بها را آغاز کرده اند.

10 مهر 1399

دادگاه واشنگتن ولیعهد عربستان را احضار کرد

دادگاهی در واشنگتن حکم احضار برای محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی به اتهام تهدید سعد الجبری مقام پیشین وزرات اطلاعات این کشور که اکنون به کانادا گریخته است را صادر کرد.

8 مهر 1399

پیروزی روسیه در مسابقه با آمریکا بر سر فراوری سریع تر واکسن کرونا

در شرایطی که مقامات روس از موثر بودن و ایمنی واکسن فراوری شده علیه ویروس کرونا خبر داده و وعده شروع واکسیناسیون در اوایل پاییز را می دهند، در واشنگتن معتقدند کشوری نمی تواند قبل از آمریکا به واکسن دست یابد.

7 مهر 1399
تعداد: (373)