اخبار اقتصادی

معاون گردشگری: برای چین پول نداریم

معاون گردشگری از کمبود اعتبار برای تبلیغ در کشور چین اطلاع داد و گفت: بودجه ای مخصوص بازار چین به سازمان برنامه و بودجه و مجلس پیشنهاد شده است.

24 شهریور 1398

یونکر: اتحادیه اروپا اقدامات لازم برای جلوگیری از برگزیت نامنظم را انجام می دهد

رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا خاطرنشان کرد که اتحادیه اروپا همه اقدامات لازم را انجام می دهد تا از خروج نامنظم انگلیس از اتحادیه اروپا جلوگیری کند.

24 شهریور 1398

کازا لوما، قصر تاریخی تورنتو که صاحبش را ورشکت کرد!

کازا لوماامروزه قصر کازا لوما به یکی از اصلی ترین جاذبه های دیدنی شهر تورنتو در کشور کانادا تبدیل شده و هر سال بیش از 350000 نفر از قصر و باغ هایش بازدید می نمایند. فضایی فوق العاده برای مناسبت های خاص در سال 250 رویداد خصوصی در مجموعه برگزار می گردد و به خاطر...

22 شهریور 1398

کوشش انگلیس برای گسترش روابط با کشورهای آمریکایی پس از برگزیت

وزیر خارجه انگلیس میخواهد طی هفته جاری با هدف گسترش روابط با کشورهای غیراروپایی به ایالات متحده، مکزیک و کانادا سفر کند.

21 شهریور 1398

پامپئو: بر سر مدیر عامل بازداشتی هوآوی با چین چانه زنی نمی کنیم

وزیر امور خارجه آمریکا گفته است، واشنگتن در مذاکرات تجاری با پکن از مساله مدیر بازداشت شده شرکت فن آوری هوآوی چین برای چانه زنی و امتیازگیری استفاده نخواهد کرد.

20 شهریور 1398

حمل و نقل عمومی در پوکت، تایلند (قسمت اول)

در سفر به هر شهری بهتر است با وسایل نقلیه عمومی آن مکان آشنا باشیم تا امور حمل و نقل برایمان راحت تر گردد. در این مقاله، راهنمای جامعی از وسایل حمل و نقل شهر پوکت، تایلند برایتان گردآوری نموده ایم. در ادامه با خبرنگاران همراه باشید.

20 شهریور 1398

هیئت تجاری عمان از واحدهای تولیدی مازندران بازدید کردند

خبرنگاران: هیئت تجاری کشور عمان به سرپرستی رئیس اتاق بازرگانی این کشور از چند واحد تولیدی و صنعتی استان مازندران بازدید کردند.

17 شهریور 1398

مراکز خرید کوالالامپور ؛ گذری بر بهترین مراکز خرید آسیایی

آشنایی با بهترین مراکز خرید کوالالامپور کوالالامپور شهری با مراکز خرید لوکس و در سطح جهانی است. بیش از 8 مرکز خرید اصلی را می توانید در مرکز این شهر بیابید. تمامی مراکز خرید کوالالامپور خود را در صنعت مد و فشن به روز نگه می دارند. از مارک های درجه 2 مثل اچ...

16 شهریور 1398

چگونه ویزای مالزی بگیریم؟

مالزی یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا است که به دلیل برخورداری از جاذبه های متنوع از مهم ترین و محبوب ترین مقصدهای گردشگری در دنیا محسوب می گردد.

15 شهریور 1398

درخواست توتال فرانسه و انی ایتالیا برای بازگشت به صنعت نفت ایران

خبرنگاران : شرکت نفت توتال فرانسه و انی ایتالیا که پیش از این درپی تحریم های غیرقانونی و یک جانبه غرب از پروژه های نفت و گاز ایران کنار کشیده بودند، به تازگی مجدد خواهان ورود به پروژه های ایران شدند.

13 شهریور 1398

میزبانی سالانه ایران از دو میلیون گردشگر چینی

براساس آمار 129 میلیون چینی در سال 2017 به سایر کشورها سفر کردند و تنها 80 هزار نفرشان به ایران آمدند که انگیزه بیشتر آن ها هم تجارت بوده، نه گردش. نتایج یک تحقیق نشان می دهد، چینی ها پس از تاثیر پذیری از اخبار رسانه ها و روابط تجاری ایران با کشورشان، بیشتر...

13 شهریور 1398

گفت وگوی ترودو و بن سلمان در سایه بحران میان کانادا و سعودی

نخست وزیر کانادا در حاشیه نشست رهبران گروه جی 20 در آرژانتین، با ولیعهد سعودی گفت وگو، و نگرانی کشورش از بحران انسانی در یمن را اعلام نموده است.

12 شهریور 1398

پترائوس: خروج از برجام و تحریم های مجدد علیه ایران مناسبات آمریکا با اروپا را خدشه دار کرد

رئیس اسبق سازمان سیای آمریکا خروج کشورش از برجام و اعمال مجدد تحریم ها علیه ایران را عامل خدشه دار شدن مناسبات دو سوی آتلانتیک دانست.

12 شهریور 1398

کارگران اندونزیایی در اعتراض به نرخ پایین دستمزدها راهپیمایی کردند

خبرنگاران : ده ها هزار نفر از مردم اندونزی در اعتراض به تصمیم دولت برای تعویق پرداخت حداقل افزایش دستمزدها دست به راهپیمایی در جاکارتا، پایتخت این کشور، زدند.

11 شهریور 1398

راهنمای سفر به جزایر پرهنتیان مالزی

جزایر پرهنتیان در سواحل شمال شرق مالزی قرار دارند و شامل دو جزیره پرهنتیان بزرگ و کوچک است. سفر به این جزایر می تواند با یک صرفه مالی همراه باشد، ضمن اینکه فرصت های تفریحی جذابی در این جزایر فراهم است. چنانچه به مالزی سفر می کنید بازدید از این جزایر را...

11 شهریور 1398

وزیر نفت عمان فردا در تهران، محور مذاکرات؛ صادرات گاز به هند

خبرنگاران: صادرات گاز به هند به وسیله تبدیل گاز طبیعی به LNG در کشور عمان و ارسال آن به هند که در صورت موافقت عمان، نقطه عطفی در توسعه میدان فرزاد B خواهد بود، محور مذاکرات نفتی ایران و عمان در تهران است.

10 شهریور 1398

کانادا از منافع تجاری خود در کوبا حمایت می نماید

کانادا وعده داده است که از منافع تجاری خود در کوبا در برابر تحریم های ایالات متحده دفاع خواهد نمود.

10 شهریور 1398

بحرانی بنام کاهش گردشگر چینی!

آمارهای رسمی نشان می دهند گرچه میزان گردشگران ورودی به کشور در سال 96 اندکی شاهد رشد بوده، اما نیمی از بازارهای نخست گردشگر فرست به ایران که شامل همسایگان و دیگر بازارها می گردد، رشد منفی ثبت نموده اند. چین نیز به عنوان یکی از مهمترین بازارهای گردشگری...

9 شهریور 1398

13 نکته در سفر به کانادا که ممکن است جانتان را نجات دهند!

نکات سفر به کاناداهنگامی که تصمیم می گیرید به کشور کانادا سفر کنید باید چیزهای زیادی را به خاطر بسپارید تا خاطر جمع شوید که بهترین و ایمن ترین سفر ممکن را پیش رو خواهید داشت. به طور مثال مهم است که بدانید از چه جور مناطقی باید دوری کنید، شماره تلفن های...

8 شهریور 1398

آمانو به وظایف فنی خود عمل کند، کانادا اجازه ایجاد شعبات اخذ رأی نداد

خبرنگاران: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ما از مدیرکل آژانس بین المللی درخواست می کنیم به جای پیروی از سیاست های آمریکا به وظایف فنی خود عمل کند.

7 شهریور 1398
تعداد: (113)