علم و تکنولوژی

ببینید ، این وانت ها روی دست سایبرتراک تسلا می زنند!

زومیت نوشت: همزمان با وعده های بزرگ ایلان ماسک درباره خودروی فراورینشده سایبرتراک، رقبای تسلا نظیر فورد مشغول فراوری هیجان انگیزترین وانت های جهان هستند.

15 بهمن 1401

زمان پرداخت تمام وام های دانشجویی اعلام شد ، اولویت پرداخت با کدام وام هاست؟

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از رایزنی با سازمان برنامه و بودجه به منظور تامین کسری بودجه این صندوق برای پرداخت مابقی وام های درخواست شده اطلاع داد.

8 بهمن 1401

راهنمای خرید برترین ساندبار تا 3 میلیون تومان در خبرنگاران

در کنار تلویزیون های مدرن که از امکانات و قابلیت های زیادی بهره می برند، ساندبارها و سینماهای خانگی هم از اهمیت زیادی برخوردار هستند تا علاقه مندان به شنیدن صدای باکیفیت، چیزی کم نداشته باشند. ساندبار، در واقع نوعی بلندگو به صورت ستونی است که در حالت...

1 بهمن 1401

شرایط قرمز در 28 ایستگاه سنجش کیفیت هوای تهران ، کدام منطقه آلوده ترین ایستگاه شد؟

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای تهران هم اکنون با میانگین 169 در شرایط ناسالم برای همه است. 29 ایستگاه در شرایط آلوده قرار دارند که 28 ایستگاه در شرایط قرمز است.

29 دی 1401

کمیته ای برای معین شاخصهای ثبت جهانی و اولویت ثبت تشکیل می گردد

ایرنا/ براساس گفته های قائم مقام وزیر میراث فرهنگی کشور، کمیته ای برای معین شاخصهای ثبت جهانی و اولویت ثبت تشکیل می گردد.

25 دی 1401

ب ام و آفتاب پرست در نمایشگاه CES 2022 رونمایی شد

ب ام و آفتاب پرست از سوی این خودروساز باواریایی در نمایشگاه CES 2022 در لاس وگاس آمریکا با قابلیتی مجذوب کننده رونمایی شد.

21 دی 1401

شهرستان اسلامشهر ، سرزمین یادگاری های کهن

شهرستان اسلامشهر که با مساحت 208 کیلومتر مربع در 12 کیلومتری جنوب شهر تهران واقع شده است. از شمال به تهران، از شرق و جنوب به ری، از غرب به رباط کریم و از شمال غرب به شهریار محدود شده و یکی از فرمانداری های استان تهران محسوب می گردد. شهرستان اسلامشهر استان...

21 دی 1401

همکاری همراه اول و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه نوآوری، بومی سازی و توسعه فناوری های نوین

مرکز تحقیق وتوسعه همراه اول و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف همکاری در زمینه تحقیق و توسعه و بهره مندی از تجربیات و ظرفیت های یکدیگر در حوزه های نوآوری و توسعه فناوری های نوین و بومی ICT تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

17 دی 1401

رندر نو آیفون XR 2019 با رنگ های نو منتشر شد

اوایل ماه جاری بود که خبرهایی در مورد رنگ های نو گوشی آیفون XR 2019 منتشر شد. خبرهایی که حکایت از رهایی آیفون از کلیشه های سیاه و سفید و همیشگی داشت. اکنون رندرها این خبرها را تایید می نمایند.

8 دی 1401

میکروپلاستیک ها با کبد چه می نمایند؟

ایسنا نوشت: در تحقیق پژوهشگران دانشگاه تهران با ردیابی مسیر طی شده به وسیله میکروپلاستیک ها در بدن انسان، معین شد که بیشترین محلی که میکروپلاستیک ها تمایل به مهاجرت دارند، کبد است.

5 دی 1401
تعداد: (8528)