علم و تکنولوژی

افراد تنها زودتر از سیگاری ها پیر می شوند

محققان دانشگاه استنفورد در تازه ترین مطالعات خود دریافتند، تنهایی و مجرد بودن تاثیر بیشتری نسبت به استعمال سیگار بر تسریع روند پیری در افراد دارد.

6 مهر 1401

در یک نگاه با خوشمزه ترین پیتزا فروشی های اصفهان آشنا شوید!

اگر در اصفهان هوس پیتزا یا هر یک از غذاهای فست فودی دیگر را نموده اید، توصیه می کنیم که با مراجعه به برترین فست فودهای اصفهان دلی از عزا در بیاورید. همینطور شما این فرصت را دارید تا با سفارش آنلاین غذا در اصفهان از اسنپ فود بدون احتیاج به صرف زمان و انرژی...

2 مهر 1401

اقامتگاه بوم گردی نخل و نرگس

نخستین شهر پهناور ایران سرزمین نخل و مرکبات است. گرداگرد این سرزمین را کویر لوت در برگرفته و رشته کوه بلندی از سمت شرق آن دامن گسترانیده. این شهر در گذشته در آغوش جنگل های انبوه و دریاچه های بزرگ بوده و امروز با معادن غنی اش هنوز پابرجاست. چشمه های اطراف...

27 شهریور 1401

آزمایش گالری؛ روشی نو برای شناسایی سرطان قبل از بروز علائم

نخستین بار است که نتایج به دست آمده از آزمایشِ گالِری، که دی اِن اِی سرطان را در خون شناسایی می کند، به بیماران و پزشکان آن ها داده شده تا براساس آن شرایطِ بیمار را بررسی کنند و درمان های لازم را ارائه دهند.

24 شهریور 1401

7 مورد از زیبا ترین دشت گل های ایران در فصل بهار

اگر می خواهید با 7 مورد از دشت گل های ایران ایران در فصل بهار آشنا شوید همراه ما باشید با مقاله ای که می خواهد زیباترین دشت گل های ایران را به شما معرفی کند. دشت گل یک فضای ناب و دل انگیز است که انسان را مست هوای مطبوع و رایحه گل های رنگین می نماید.

12 شهریور 1401

درمانی گیاهی برای کاهش اضطراب و استرس

ایرنا نوشت: آیا باغبانی تأثیری در کاهش اضطراب افراد دارد؟ چرا حضور در کنار گیاهان به ما احساس خوبی می دهد؟ پژوهشگران دانشگاه فلوریدا در آمریکا با انجام آزمایش هایی سعی کردند به این پرسش ها پاسخ دهند.

9 شهریور 1401

تمدید ثبت نام کارشناسی حرفه ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی

تهران (پانا) - مهلت ثبت نام مجدد (مرحله دوم) پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهرماه سال 1401 تا تاریخ 8 شهریورماه تمدید شد.

7 شهریور 1401

بیمارستان های بالای 100 تخت خوابی دارای سی تی اسکن هستند

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: ایران از نظر پزشکی و حوزه سلامت در منطقه سرآمد است؛ به طوری که بهترین خدمات به بیماران ارائه می شوند.

3 شهریور 1401

استودیوی سازنده سه گانه ارباب حلقه ها بازی جدیدی در این مجموعه می سازد

کمپانی Private Division به تازگی اعلام کرده که با همکاری Weta Workshop در حال ساخت اثری است که در دنیای ارباب حلقه ها جریان دارد.

28 مرداد 1401

آموزش تبدیل کیبورد معمولی به کیبورد گیمینگ

کیبوردهای گیمینگ تفاوت های زیادی با کیبوردهای معمولی دارند. اگر گیمر هستید، حتما می خواهید کیبوردی مخصوص گیم داشته باشید که هم سرعت بالاتر، و هم جلوه های بصری داشته باشد. از آن جا که کیبوردهای گیمینگ گران تر از کیبوردهای معمولی هستند، خرید این کیبوردها...

25 مرداد 1401
تعداد: (8508)