همه اخبار و مقاله ها

در سفر به قطر کجا بریم؟

قطر (Qatar) کشوری کوچک است اما در آن می توان جاذبه های طبیعی، انواع تفریحات و فعالیت های مختلف برای گردشگران را مشاهده کرد و مطمئنا سفر به آنجا می تواند اوقات بسیار خوشی را برای شما رقم بزند. از سوی دیگر، زمان زیادی تا جام جهانی 2022 نمانده و به هنگام برگزاری...

28 اسفند 1401

تولید مشترک کره و چین این شاسی بلند برقی مجذوب کننده است! ، عکس

پدال نوشت: محصول تازه سانگ یانگ، امسال با انواع پیشرانه های برقی و بنزینی تولید می شود. تورس EVX مجهز به باتری های BYD خواهد بود.

25 اسفند 1401

غروب مسحورکننده خورشید از زاویه ای کمتر دیده شده، عکس

غروب خورشید از مسحورکننده ترین پدیده ها است و تماشای آن از ایستگاه فضایی بین المللی جلوه ای دیگر دارد.

23 اسفند 1401

ضربان قلب درک افراد را از زمان شکل می دهد

برای روشن کردن نحوه تجربه زمان، این مطالعه تازه با تمرکز بر نوسانات طبیعی ضربان قلب، در پی کشف ارتباط میان درک زمان و ریتم های بدنی بود. در حالی که آهنگ کلی قلب ثابت به نظر می رسد، هر ضربان قلب واحد می تواند از قبلی کوتاه تر یا طولانی تر باشد.

22 اسفند 1401

سوختگی شدید بازیکن داماش بعد از نجات همسایه در آتش

روز گذشته اتفاقی تلخ برای سعید دلاور بازیکن جوان داماش گیلان رخ داد. این بازیکن که روز دوشنبه برای ملاقات با یکی از اقوام خود در شهر خمام گیلان حاضر شده بود، ناگهان متوجه حریق در یکی از طبقات ساختمان می گردد.

18 اسفند 1401

ایکس باکس: علاقه ای به انحصاری کردن کال آو دیوتی نداریم

ماجرای خریده شدن اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) به وسیله مایکروسافت همچنان ادامه دارد. هنوز افراد و سازمان های زیادی مخالف این خرید هستند و اعتقاد دارند که آسیب زیادی به دنیای گیمینگ وارد می نماید. بحث اصلی هم سر عناوین ندای وظیفه (Call of Duty) است. این بازی...

15 اسفند 1401

ناخن های خود را با سیر تقویت کنید

بعضی از ترفندهای زیبایی واقعاً تاثیرگذارند، در حالی که بعضی دیگر صرفا یک آزمایش سرگرم کننده هستند که ترجیح می دهیم هرگز آن ها را تکرار نکنیم. یکی از برترین کارهای زیبایی تقویت ناخن ها با سیر است.

12 اسفند 1401

عرضه انگشتر فشارسنج به بازار

دیجیاتو نوشت: حلقه هوشمند Iris می تواند فشار خون و دمای بدن را در سطح پزشکی مقدار گیری کند و به ردیابی شرایط خواب یا ورزش شما بپردازد.

10 اسفند 1401

واکنش به مصوبه معافیت خانه های لوکس در مجلس ؛ به نام محرومان به کام ثروتمندان

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید نمود: متاسفانه صحبت هایی در مجلس شورای اسلامی مطرح می گردد که به نام محرومان و به کام ثروتمندان است.

7 اسفند 1401

افت قیمت بیت کوین به کانال 23 هزار دلاری

در ساعات نخست معاملات روز شنبه، قیمت بیت کوین و بازار رمزارز ها شاهد افت بوده و بیشتر کوین ها در محدوده قرمز قرار دارند.

6 اسفند 1401
تعداد: (46248)