همه اخبار و مقاله ها

آموزش تبدیل کیبورد معمولی به کیبورد گیمینگ

کیبوردهای گیمینگ تفاوت های زیادی با کیبوردهای معمولی دارند. اگر گیمر هستید، حتما می خواهید کیبوردی مخصوص گیم داشته باشید که هم سرعت بالاتر، و هم جلوه های بصری داشته باشد. از آن جا که کیبوردهای گیمینگ گران تر از کیبوردهای معمولی هستند، خرید این کیبوردها...

25 مرداد 1401

تبلت سامسونگ گلکسی تب A7 ، قیمت مالی با طراحی حرفه ای

گوشی گلکسی تب A7 طراحی مجذوب کننده، نمایشگر وسیع و قابلیت های مناسب را با قیمت ارزان در اختیار کاربر می گذارد. تبلت Galaxy Tab A7 شاید در تبلت های پرچمدار نباشد اما برای تماشای ویدیو، شرکت در کلاس های آنلاین و کمی بازی و تفریح حرف ندارد.

23 مرداد 1401

پنج سفر جاده ای عالی برای تابستان

تابستان بهترین فرصت برای سفر و فرار از دغدغه های زندگی مدرن است. در این بین کانادا با داشتن جاده های کوهستانی تماشایی و چشم انداز ها چشم نواز گزینه های بسیاری در اختیارتان قرار می دهد.

23 مرداد 1401

تزریق کورتون ممکن است درد مفاصل را بدتر کند

تزریق های کورتیکواستروئیدی (یا کورتون) اغلب برای کاهش درد آرتروز و آرتریت مورد استفاده قرار می گیرند، اما یک مطالعه تازه نشان می دهد که ممکن است خطرناک تر از چیزی باشد که تصور می گردد.

22 مرداد 1401

10 نکته برای داشتن خوابی عمیق در هواپیما!

خوابیدن در هواپیما واقعا هنر است! به خصوص برای افرادی که بد خواب هستند و یا خواب سبکی دارند. اما اگر نکته های زیر را رعایت کنید می توانید امیدوار باشید خواب خوبی در هواپیما دارید!

20 مرداد 1401

چرا پرنده حیوان خانگی مناسبی برای شما است؟

با وجود این که در سال های اخیر تمام توجه و علاقه به سمت حیوانات خانگی بزرگ تر مانند سگ و یا گربه معطوف شده، پرندگان رنگارنگ و خوش سر و زبان هم می توانند همنشینانی عالی باشند!

19 مرداد 1401

سوغات زمستان چیست؟

پاسخ کمی ناخوشایند است: بیماری سرماخوردگی و بیماری آنفولانزا

17 مرداد 1401

زمانی که یکی از وعده های غذایی را نادیده می گیرید، چه اتفاقی در بدن می افتد؟

اگرچه عکس العمل بدن نسبت به نادیده گرفتن یک وعده غذایی به عواملی همانند سن، اندازه سلامت عمومی و رژیم غذایی بستگی دارد؛ اما نادیده گرفتن یک وعده غذایی و عدم مصرف غذا در یک وعده یک سری فرآیندهای فیزیکی را تحریک خواهد نمود که گاهی مثبت و گاهی منفی هستند.

16 مرداد 1401

10 ساحل برتر ترکیه ، از نگاه خبرنگاران ادوایزر

درست است که مهمترین شهر توریستی کشور ترکیه شهر استانبول می باشد ولی نمی توان از سواحل زیبای ترکیه غافل شد. در این پُست به 10 ساحل برتر کشور ترکیه که در شهرهای مختلف این کشور قرار دارند اشاره نموده ایم. این فهرست به طور مستقیم از دیدگاه کابران سایت خبرنگاران...

15 مرداد 1401

سیل و بازی سیاست؛ این کشمکش ها چه سودی برای سیل زده ها دارد؟

محمد مهاجری در روزنامه اعتماد نوشت: سیل جاری شده، ده ها قربانی گرفته، عده ای مفقود شده اند، اراضی کشاورزی زیادی خراب شده، خانه ها و مغازه هایی ویران شده و خسارت های هنگفتی به بار آمده است. بیشتر رسانه ها گرچه خبر های این اتفاق تلخ را پوشش می دهند، اما دغدغه...

13 مرداد 1401
تعداد: (46146)