سلامتی و پزشکی

فیلر یا ژل لب چیست؛ انواع تکنیک ها، عوارض و نحوه انجام آن

این روزها به راحتی می توان تشخیص داد که سطح اعتماد به نفس مردم خیلی کم شده و هیچکس دیگر از ظاهر طبیعی خود راضی نیست. البته تعجبی هم ندارد؛ فضای مجازی و عکس هایی که بسیار حرفه ای و خلاقانه ادیت می شوند باعث می شوند بیشتر مردم نسبت به ظاهر خود ناراضی باشند...

1 خرداد 1402

دلیل عرق کردن زیاد و راه چاره بهبود آن

با فرا رسیدن فصل تابستان و نور خورشید، بزرگترین مشکل و دغدغه همه ما تعریق شدید بدن است که برای ما مشکل ساز و ناراحت کننده خواهد بود.

26 اردیبهشت 1402

اجرای طرح اتوکلاو در منطقه9 ، بی خطرسازی پسماندهای مرکز بهداشت غرب تهران با بخار آب

رئیس و کارشناسان اداره محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری از طرح بی خطرسازی پسماندهای بیمارستانی مرکز بهداشت غرب تهران با استفاده از روش اتوکلاو بازدید کردند.

17 اردیبهشت 1402

عکس ، این مار عجیب پرنده است!

مارهای پرنده از جنس مارهای سر تیز بومی آفریقا هستند و یکی از معدود مارهای بسیار سمی هستند.

14 اردیبهشت 1402

والدین سخت گیر به سلامت روان بچه ها آسیب می رسانند

یک مطالعه نو نشان می دهد والدینی که به شدت بچه ها خردسال خود را تنبیه می نمایند ممکن است آن ها را در مسیری عدم سلامت روان قرار دهند.

14 فروردین 1402

ضربان قلب درک افراد را از زمان شکل می دهد

برای روشن کردن نحوه تجربه زمان، این مطالعه تازه با تمرکز بر نوسانات طبیعی ضربان قلب، در پی کشف ارتباط میان درک زمان و ریتم های بدنی بود. در حالی که آهنگ کلی قلب ثابت به نظر می رسد، هر ضربان قلب واحد می تواند از قبلی کوتاه تر یا طولانی تر باشد.

22 اسفند 1401

سوختگی شدید بازیکن داماش بعد از نجات همسایه در آتش

روز گذشته اتفاقی تلخ برای سعید دلاور بازیکن جوان داماش گیلان رخ داد. این بازیکن که روز دوشنبه برای ملاقات با یکی از اقوام خود در شهر خمام گیلان حاضر شده بود، ناگهان متوجه حریق در یکی از طبقات ساختمان می گردد.

18 اسفند 1401

عرضه انگشتر فشارسنج به بازار

دیجیاتو نوشت: حلقه هوشمند Iris می تواند فشار خون و دمای بدن را در سطح پزشکی مقدار گیری کند و به ردیابی شرایط خواب یا ورزش شما بپردازد.

10 اسفند 1401

همه چیز درباره ابله، سریال نو محسن تنابنده

محسن تنابنده 8 سال پس از سریال ابله، با سریال نمایش خانگی رهایم کن به خانه ها آمد.

28 بهمن 1401

17 روش مجذوب کننده برای ست کردن بوت مچی قرمز در استایل

با بوت مچی قرمز چه چیزی بپوشیم؟ بعضی از خانم ها برای استفاده از رنگ قرمز در استایل از رژ لب قرمز استفاده می نمایند، بعضی از روسری قرمز و بعضی دیگر کفش پاشنه بلند قرمز و بعضی به صورت دقیق تر بوت های مچی قرمز را انتخاب می نمایند.

13 بهمن 1401
تعداد: (10967)