آنچلوتی: یووه سال جاری هم در ایتالیا و هم در اروپا پیروز می گردد، کنته مثل پتک است!

خبرنگاران : سرمربی ایتالیایی تیم پاری سن ژرمن اطمینان دارد که یوونتوس در این فصل از رقابت های سری A و لیگ قهرمانان اروپا پیروز خواهد شد.

آنچلوتی: یووه سال جاری هم در ایتالیا و هم در اروپا پیروز می گردد، کنته مثل پتک است!

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران ، کارلو آنچلوتی، سرمربی تیم پاری سن ژرمن فرانسه پیش بینی کرد یوونتوس این فصل مانند فصل گذشته در رقابت های داخلی پیروز می گردد و علاوه بر کالچو در اروپا هم حرف هایی برای گفتن خواهد داشت. کارلتو به روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلواسپورت گفت: من هرگز حتی یک بازی سری A را هم از دست نمی دهم. به نظر من بیانکونری یک حاشیه امنیت هشت امتیازی مستحکم برای خود به وجود آورده و اکنون قوی ترین تیم لیگ است، هرچند در ایتالیا شرایط به یکباره می تواند زیر و رو گردد. فقط فعلا همین را می توانم بگویم که برای رقبای یووه کار سختی است که بخواهند این اختلاف را جبران نمایند.

ناپولی یکی از بهترین تیم های این فصل کالچو بوده و در واقع تا پیش از اینکه به جرم دست داشتن در ماجرای تبانی دو امتیاز از امتیازات این فصل خود را از دست بدهد و از رده سوم به رده پنجم سقوط کند، جدی ترین تهدید برای یوونتوس بود. با این حال آنچلوتی هنوز مردان والتر ماتزاری را یکی از مدعیان اصلی برای کسب اسکودتو می داند.

وی در این خصوص توضیح داد: فکر می کنم ناپولی زیرساخت های لازم برای ارائه یک فوتبال بسیار خوب را دارد. اینکه آنها در این اواخر کمی افت نموده اند درست اما در بلند مدت تیم ماتزاری دوباره اوج خواهد گرفت. اینتر هم مدعی دیگری است. این تیم به میزان زیادی تغییر نموده است و طول می کشد که بازیکنانش با وضعیت جدید خو بگیرند. به همین خاطر نمی توانیم از اینتری ها زیاد انتظار داشته باشیم. آنها در لیگ اروپا هستند و می توانند برای فصل بعد سهمیه لیگ قهرمانان را هم به دست آورند.

آنچلوتی اضافه کرد: سری A هنوز هم یک لیگ رقابتی و قوی است. تنها فرقی که این لیگ نسبت به یکی دوسال گذشته داشته این است که یوونتوس خیلی اوج گرفته. تیم آنتونیو کنته قابلیت های فنی، تاکتیکی و روانی فوق العاده ای دارد که هیچکس نمی تواند آنها را دستکم بگیرد. بازی هجومی آنها حیرت آور است. آنها هرگز تسلیم نمی شوند و از این بابت باید به آنتونیو کنته تبریک گفت. من آنتونیو را می شناسم، چون مربی او بوده ام. می توانم ضمانت کنم که او حتی برای یک بازی بین رده های داخلی باشگاه هم حنجره اش را پاره می نماید. کارش لایق تحسین است.

یوونتوس نه تنها در سری A بلکه در اروپا هم روند صعودی قابل توجهی را در پیش گرفته است. بعد از آغاز متزلزل در سه بازی ابتدایی، بانوی پیر سه بازی آخر خود را برد تا به عنوان صدرنشین راهی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان گردد. کارلتو در این خصوص هم عنوان نمود: حضور در رقابت های اروپایی روی یک باشگاه فشار می آورد. به همین دلیل است که می گویم هشت امتیاز اختلاف آنها در صدر جدول واقعا بارارزش است. یوونتوسی ها می توانند صدرجدول را کنترل نمایند اگرچه مطمئن نیستم در ایتالیا کسی مثل کنته بخواهد سعی کند چیزی را تحت کنترل درآورد. کنته مثل یک پتک است که یک لحظه فشار را از روی بازیکنانش برنمی دارد.

مربی ایتالیای پاری سن ژرمن در نهایت به این سئوال که آیا یوونتوس سال جاری می تواند دوگانه لیگ و اروپا را ببرد جواب داد و گفت: بگذارید پله به پله پیش برویم. هرچه نباشد پاری سن ژرمن من هم در لیگ قهرمانان هست. من می خواهم یک بار دیگر این جام را ببرم. با این حال یووه قرعه خوبی دارد و می تواند سلتیک را شکست دهد و به دور بعد راه پیدا کند.

منبع: تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 19 شهریور 1398 شناسه مطلب: 14508

به "آنچلوتی: یووه سال جاری هم در ایتالیا و هم در اروپا پیروز می گردد، کنته مثل پتک است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنچلوتی: یووه سال جاری هم در ایتالیا و هم در اروپا پیروز می گردد، کنته مثل پتک است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید