امکان ثبت نام زائران اربعین در پایانه های مرزی مهیا شد

به گزارش مهسان بلاگ، مدیر سازمان حج و زیارت استان خوزستان بابیان اینکه هم اکنون دو میلیون و 200 هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده اند، گفت: امکان ثبت نام در دفاتر مستقر در مرزها وجود دارد.

امکان ثبت نام زائران اربعین در پایانه های مرزی مهیا شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از رادیو اربعین، ناصر حویزاوی بابیان اینکه دو میلیون و 200 هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده اند، تأکید کرد: هنوز هم داوطلبان حضور در اربعین می توانند به دفاتر حج و زیارت مستقر در پایانه های مرزی خوزستان مراجعه و برای این سفر معنوی ثبت نام کنند.

وی بابیان اینکه سامانه سماح راه اعزام زائران به اربعین است، بیان نمود: برای سهولت در کار نام نویسی زائران اربعین، حج و زیارت استان خوزستان به عنوان مسئول کمیته اعزام زائران دفاتر خود را در مرزهایی مانند شلمچه و چذابه مستقر کرده است.

مدیرکل حج و زیارت خوزستان بابیان اینکه هم زمان با ظهر یکشنبه روند حرکت در استان خوزستان به سمت مرزها آرام و مطلوب است، تأکید کرد: مواکب در دو گذرگاه شلمچه و چذابه مستقر هستند تا به مردم و زائران اربعین خدمت رسانی کنند.

حویزاوی بابیان اینکه زائران اربعین به توصیه ها اکیداً توجه داشته باشند، گفت: یکی از تأکیدات ما برای زائران نام نویسی در سامانه سماح، همراه داشتن مدارک مانند پاسپورت و ... است.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 20356

به "امکان ثبت نام زائران اربعین در پایانه های مرزی مهیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان ثبت نام زائران اربعین در پایانه های مرزی مهیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید