برای بازی بزرگ ارومیه آماده می شویم، سازمان لیگ سردرگم است

به گزارش مهسان بلاگ، عظیم جزیده در مصاحبه با خبرنگاران درباره بازی حساس تیمش در روز چهارشنبه مقابل تیم شهرداری ارومیه گفت: برای هر دو تیم بازی سختی خواهد بود. دور رفت تیم شهرداری ارومیه را در خانه شکست داده ایم اما شرایط این تیم تغییر نموده و تقویت شده است. در ارومیه کار سخت تری در پیش داریم.

برای بازی بزرگ ارومیه آماده می شویم، سازمان لیگ سردرگم است

سرمربی تیم شهرداری گنبد با اشاره به شکست روز یکشنبه مقابل تیم مریوان گفت: روز بدی در مریوان داشتیم، جز هفته هایی بود که بد بازی کردیم اما خود را برای بازی بزرگ مقابل شهرداری ارومیه آماده می کنیم. همواره برای پیروزی به زمین می رویم، حریف را آنالیز و آنالیز می کنیم و با سخت کوشی برای برگزاری بازی آبرومند مقابل حریف قرار می گیریم تا شکست مقابل مریوان را فراموش کنیم.

وی با تاکید بر شرایط سخت رفت و آمدها ادامه داد: سفر طولانی با اتوبوس در 4 روز داشته ایم. خداروشکر که با توجه به شرایط آب و هوایی و جاده بخیر گذشت. شرایط آب و هوایی تعیین نیست و همین کار را سخت نموده است. تیم های ما مانند تیم های تهرانی سایپا و پیکان نمی توانند با یک پرواز به مقصد بروند.

جزیده در پاسخ به این سوال که تیم شهرداری گنبد شروع خوبی در شروع مسابقات داشت اما در ادامه پیروز نشد نتایج خوبی کسب کند دلیل چیست؟ گفت: 5-6 هفته خوب را در ابتدای فصل پشت سر گذاشتیم ولی سردرگمی سازمان لیگ و 50 روز وقفه در مسابقات مشکلاتی را ایجاد کرد. برای 32 هفته برنامه ریزی نموده بودیم اما پس از 8 هفته به خاطر تیم ملی مسابقات را تعطیل کردند و همین یک سکته در رقابت ها ایجاد کرد.

وی اضافه نمود: البته تیم ملی نتیجه لازم را بدون بازیکنان داخلی کسب کرد. به غیر از شهرام محمودی که تاثیر گذار بود سایر ملی پوشان لژیونر ها بودند. سکته 50 روزه باعث افت تیم شد. سازمان لیگ تمرکزی روی مسابقات ندارد و هر روز یک اتفاق جدید رخ می دهد. در حال حاضر نیز مسابقات روزهای یکشنبه و چهارشنبه به صورت فشرده برگزار می گردد. پس از بازی با مریوان در جهت خطرناک و خوفناک به سمت ارومیه حرکت کردیم. با این شرایط لیگ را برگزار می نمایند. بارها گفته ایم الگو برداری کنید تا از این مخمصه بیرون بیاییم، مسابقات هیچ بازدهی ندارد.

جزیده در خاتمه گفت: چاره ای نیست و یک و ماه و نیم به جامانده را پشت سر خواهیم گذاشت. امیدوارم مسابقات ختم بخیر گردد تا این ماه ها بدون آسیب دیدگی تمام گردد.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 34359

به "برای بازی بزرگ ارومیه آماده می شویم، سازمان لیگ سردرگم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای بازی بزرگ ارومیه آماده می شویم، سازمان لیگ سردرگم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید