فزونی قطر برابر ژاپن در نیمه نخست فینال جام ملت ها

نیمه نخست دیدار تیم های قطر و ژاپن با رجحان 2 گله عنابی ها به سرانجام رسید تا شاگردان سانچس با برد به رختکن بروند.

فزونی قطر برابر ژاپن در نیمه نخست فینال جام ملت ها

به گزارش خبرنگاران، دیدار تیم های ملی فوتبال قطر و ژاپن در چارچوب فینال جام ملت های آسیا، در خاتمه نیمه نخست با رجحان دو بر صفر قطر به خاتمه رسید.

گزارش این دیدار به توضیح زیر است:

قطر 2 - 0 ژاپن

داور: روشن ایرماتوف (ازبکستان)

استادیوم: زائد ابوظبی

گل: المعز علی (12) عبدالعزیز حاتم (27)

کارت زرد: گاکو شیباساکی (ژاپن)

کارت قرمز: -

ترکیب قطر: سعد الشیب، پدرو میگوئل، عبدالکریم حسن، طارق سلمان، عبدالعزیز حاتم، حسن الهیدوس، اکرم عفیف، بسام الراوی، بوعلام خوخی، المعز علی و عصیم مادیبو

ترکیب ژاپن: شویچی گوندا، یوتو ناگاتومو، مایا یوشیدا، ریتسو دوان، هیروکی ساکایی، گاکو شیباساکی، گنکی هاراگوچی، تاکومی مینامینو، یویا اوساکو، تاکهیرو تومیاسو و سوکاسا شیوتانی.

نیمه اول

بازی با سوت ایرماتوف ازبک ستانی شروع شد و کوشش دو تیم برای رسیدن به جام قهرمانی شروع شد. سامورایی ها تا حدودی در شروع مسابقه نسبت به حریف خود رجحان نسبی داشتند تا اینکه در دقیقه 12 بازی معز علی آقای گل قطری ها توانست به زیبایی هر چه تمام تر دروازه ژاپن را باز کند. قطری ها در ادامه می توانستند به گل دوم هم برسند ولی ضربه علی این بار با دخالت یوشیدا به کرنر رفت.

قطر در دقیقه 27 مزد بازی خوب خود را گرفت و توانست با ضربه عبدالعزیز حاتم از پشت محوطه جریمه به گل دوم برسد. عنابی ها در ادامه می توانستند به گل سوم خود نیز دست یابند که ضربه حسن الهیدوس به دیرک دروازه برخورد کرد.

ژاپنی ها در این نیمه چندان نتوانستند روی دروازه حریف موقعیت گل ایجاد نمایند و نیمه نخست با رجحان دو گله قطری ها به خاتمه رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 16 خرداد 1398 شناسه مطلب: 5083

به "فزونی قطر برابر ژاپن در نیمه نخست فینال جام ملت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فزونی قطر برابر ژاپن در نیمه نخست فینال جام ملت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید