بلوار فردوس غرب به نام ناصر حجازی نامگذاری می شود

به گزارش مهسان بلاگ، رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران از تصویب نامگذاری بلوار فردوس غرب به نام ناصر حجازی خبر داد.

بلوار فردوس غرب به نام ناصر حجازی نامگذاری می شود

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حجت نظری در جریان جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به تصویب نتمگذاری بلوار فردوس غرب به نام زنده یاد ناصر حجازی اظهار کرد: مدتی قبل در نامه ای به کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران درخواست دادم تا مصوبه بلوار فردوس غرب به دلیل قرار دریافت کمپ باشگاه استقلال در این معبر به نام ناصر حجازی تغییر کند.

وی ادامه داد: از طرفی دیگر هیچ مصوبه ای برای نامگذاری بلوارفردوس غرب وجود نداشت و این بلوار پس از نامگذاری بلوار فردوس و تاسیس به تبع نام خیابان قبلی که در امتدادش قرار داشت بلوارفردوس شناخته شد.

حجت نظری ادامه داد: با این مصوبه بلوار فردوس غرب به نام زنده یاد ناصر حجازی نامگذاری می شود و بلوار فردوس شرق نیز با همان نام بلوارفردوس که سالهاست از سوی مردم شناخته می شود باقی خواهد ماند.

عضو شورای شهر تهران افزود: در جلسه امروز شورا این این مسئله به رای گذاشته شد که از 16 نفر حاضر 11 نفر با آن موافقت کرده و بر این اساس بلوار فردوس غرب به نام ناصر حجازی تغییر نام خواهد بود.

به گفته نظری، میدان و خیابان پیروزان نیز به دلیل قرارگیری باشگاه پرسپولیس در این محدوده نیز به نام پرسپولیس نام گذاری خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 25986

به "بلوار فردوس غرب به نام ناصر حجازی نامگذاری می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلوار فردوس غرب به نام ناصر حجازی نامگذاری می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید