جمال شورجه: صحنه هایی از سریال حضرت موسی در رویا به من الهام شد

به گزارش مهسان بلاگ، جمال شورجه سینماگر برجسته کشور گفت: صحنه هایی از سریال حضرت موسی (ع) را خداوند در علم رویا به من الهام کرد که امیدوارم بتوانم سرپا شوم و این سریال را کار کنم.

جمال شورجه: صحنه هایی از سریال حضرت موسی در رویا به من الهام شد

به گزارش ایرنا، جمال شورجه که این سال ها در بستر بیماری به سر می برد، در گفت وگویی کوتاه با ایرنا گفت: خداوند متعال اگرچه به ظاهر نعمتی را از من گرفته، اما باطن اشیاء اکنون برای من مشهودتر است و ملکوت خیلی چیز ها را درک می کنم خصوصا صحنه هایی از سریال حضرت موسی (ع) که خداوند به من در علم رویا الهام کردند که امیدوارم بتوانم سرپا شوم و این سریال را کار کنم.

کارگردان فیلم 33 روز ادامه داد: البته این پروژه، اکنون به دست توانمند برادرم، ابراهیم حاتمی کیا جلو می رود و پیش فراوری و مقدمات کار اعم از گروه های جلوه های ویژه در حال اجرا است.

مشاور سریال یوسف پیامبر در خصوص دولت مردمی نیز مطرح کرد: من ناامید نیستم و آقای رئیسی را می شناسم و می دانم که ارادت خاصی به سینمای ایران و سینماگران آن دارند. ان شاءالله در دولت ایشان، فضا، بازتر خواهد شد و جلوه جدیدی از سینما را خواهیم دید. البته که در این بین، کوشش خود سینماگران نیز ضروری است. سینمای ایران اکنون به فیلمنامه های خوب احتیاج دارد که هم محتوا و هم ساختار خوبی داشته باشند.

طبق وصیت مرحوم فرج الله سلحشور، هیچ کسی به میزان آقای جمال شورجه، استحقاق فراوری سریال حضرت موسی (ع) را ندارد. به همین علت پس از درگذشت سلحشور، این پروژه به آقای شورجه واگذار شد. پس از بیماری طولانی شورجه، فراوری سریال حضرت موسی (ع) به ابراهیم حاتمی کیا رسید.

منبع: فرارو
انتشار: 1 مرداد 1401 بروزرسانی: 1 مرداد 1401 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 109162

به "جمال شورجه: صحنه هایی از سریال حضرت موسی در رویا به من الهام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمال شورجه: صحنه هایی از سریال حضرت موسی در رویا به من الهام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید