ربیعی: عدالت در بازی ما مقابل تراکتور رعایت نشد، مس چهارم شود یا دهم من کارم را انجام داده ام

به گزارش مهسان بلاگ، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان نتیجه بازی تیمش در مصاف با تراکتور تبریز را ناعادلانه توصیف کرد.

ربیعی: عدالت در بازی ما مقابل تراکتور رعایت نشد، مس چهارم شود یا دهم من کارم را انجام داده ام

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از تبریز، محمد ربیعی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل تراکتور گفت: به تراکتور، هواداران پرشورش و کادر فنی این تیم پیروزی امشب را تبریک می گویم. در این بازی به نسبت موقعیت هایی که ایجاد کردیم، بهره لازم نبردیم و عدالت در نتیجه برای ما رعایت نشد. در نیمه اول حداقل چهار موقعیت گل مسلم گلزنی را از دست دادیم که برای من غیرطبیعی بود.

وی افزود: در نیمه دوم با توجه به بلوک دفاعی که تراکتور ایجاد کرده بود، باز هم دو موقعیت داشتیم که یکی را گادوین منشا از دست داد. اراده ای که نزد بازیکنان تراکتور وجود داشت و همچنین حضور هواداران شان در حفظ گل مؤثر بود و تراکتور با جان و دل دفاع کرد. روزهایی بوده که تیمم بد بازی کرده، ولی برده است و گفته ام تیمم خوب نبوده است. امروز در این زمین و برابر هواداران تراکتور، بازیکنانم پنج شش موقعیت مسلم ایجاد کردند که سه بار آن تک به تک بود. وقتی گل نزنید جریمه می شوید و گل می خورید. از کیفیت و عملکردی را که بازیکنانم داشتند، رضایتم داشتم. ما فوتبال درست خودمان را بازی کردیم و نظم خوبی داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: برخی کارشناسان که نشسته اند و به نتیجه بسنده می کنند الان می گویند مس در سه بازی قبلی خود دو شکست داشته است، ولی باختی که امروز داشتیم با شکست برابر ذوب آهن تفاوت داشت، چون آنجا بد بازی کردیم. دغدغه ای نداریم و با قدرت فصل را ادامه می دهیم.

ربیعی در مورد اینکه آیا تراکتور به لحاظ فنی تغییر کرده است یا نه، گفت: باید منطقی نگاه کنیم. پروژه های سنگین در کوتاه مدت تغییراتی ندارد. از نظر من تراکتور تغییری نداشته است. تراکتور ضعف هایی را داشته است که امروز هم دیدیم، ولی 30 دقیقه انتهای را با جان و دل و جسارت بازی کردند و این تغییر مشهود بود. ما دو ضدحمله در نیمه دوم به تراکتور دادیم که یکی را خطا کردیم و یکی را هم خود تراکتوری ها اشتباه کردند. آنها دو کرنر زدند که یکی از آنها گل شد. خودم از تراکتور انتظار داشتم که مسلط به بازی باشد، ولی این اتفاق نیفتاد. دوست خوبم محمد نصرتی تراکتور را از لحاظ روحی و روانی تغییر داده است و قطعاً حمایت هواداران امروز به آنها کمک کرد و شوری به تیم شان داد. من قلباً تراکتور را دوست دارم، چون تیم مردمی و بااصالت ایران است و از حضور هواداران تراکتور لذت بردم و روح فوتبال را دیدم.

وی درباره بحث و درگیری اش با داور در انتها بازی هم شرح داد: از داور گلایه کردم، چون در سه چهار صحنه خطا گرفت که اصلاً خطا نبود. ما اختلاف نظر داشتیم، ولی احترام داور واجب است. در تمام موقعیت هایی که توپ گیری کردیم داور خطا می گرفت.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان راجع به بازگشت تماشاگران به ورزشگاه ها هم گفت: این اتفاق فوق العاده است. یک قسمتی از فوتبال نه در کشور ما بلکه در کشورهای مولد دنیا، تماشاگران هستند. بخش عمده ای از چرخه این صنعت به مردم اختصاص دارد. امیدوارم تماشاگران در همه بازی ها حضور داشته باشند، به خصوص در تبریز که امروز شاهد حضور پرشورها بودیم.

ربیعی در پاسخ به این سؤال که آیا نگران از دست دادن موقعیت های تیمش در بازی های پیش رو نیست، گفت: ما باید واقع بینانه به قضایا نگاه کنیم. بعد از بازی با پرسپولیس با نفت مسجدسلیمان بازی داشتیم که از دقیقه یک اخراجی دادیم و در ارتفاع 2500 متری سرچشمه 95 دقیقه 10 نفره بازی کردیم. در دیدار با هوادار اُفت شدیدی داشتیم. در بازی با ذوب آهن هم خوب بازی نکردیم. امروز اما، شبیه بازی با استقلال یا پرسپولیس در تهران بودیم. سعی می کنم فلسفه خودم را پیاده کنم. موقعیت از دست دادن ها چیزی از ارزش های مجید علکمک، محسن آذرپاد، گادوین منشا و ... کم نمی کند. یکی از این بازیکنان آقای گل است و دیگری آقای پاس گل. قرار نیست بازیکنان را به خاطر موقعیت هایی که امروز از دست دادند، قضاوت کنم.

وی ادامه داد: این تیم چهارم شود یا دهم، کارم را در رفسنجان انجام داده ام. در اولین سال حضور مس در لیگ برتر، چایگاه هشتمی به دست آمد و امسال جایگاه ششم را داریم. توقع بی جا از مس درست نیست، چرا که باعث می شود امروز بازیکنان موقعیت از دست بدهند. اگر این فشار نتیجه نباشد بازیکنان راحت تر موقعیت ها را تبدیل به گل می کنند. امروز شانس با ما یار نبود و با حریف بود و باید به آنها احترام گذاشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 خرداد 1401 بروزرسانی: 22 خرداد 1401 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 109126

به "ربیعی: عدالت در بازی ما مقابل تراکتور رعایت نشد، مس چهارم شود یا دهم من کارم را انجام داده ام" امتیاز دهید

1 کاربر به "ربیعی: عدالت در بازی ما مقابل تراکتور رعایت نشد، مس چهارم شود یا دهم من کارم را انجام داده ام" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: عدالت در بازی ما مقابل تراکتور رعایت نشد، مس چهارم شود یا دهم من کارم را انجام داده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید