شرایط اسکان دانشجویان دکتری در خوابگاه های دانشگاه خواجه نصیر اعلام شد

به گزارش مهسان بلاگ، معاونت دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی شرایط اسکان دانشجویان دکتری در خوابگاه های این دانشگاه را اعلام کرد.

شرایط اسکان دانشجویان دکتری در خوابگاه های دانشگاه خواجه نصیر اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، معاونت دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی شرایط اسکان دانشجویان دکتری در خوابگاه های این دانشگاه را اظهار داشت.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و بر اساس مصوبه هیات رییسه دانشگاه دانشجویان دکتری متقاضی خوابگاه که براساس مقررات اعلام شده در اطلاعیه خردادماه و در وقت مقرر پیش ثبت نام نموده اند و تایید استاد راهنمای ایشان توسط اداره خوابگاه ها دریافت شده است، می توانند به مدت یکماه از روز شنبه 7 تیرماه تا 6 مرداد با شرایط ذیل اسکان داده می شوند.

1) دانشجویان دکتری پذیرفته شده مطابق با اطلاعیه در روز سه شنبه 3 تیرماه از طریق منوی پیام ها پنل کاربری سامانه رفاهی دریافت می نمایند که در آن شرایط پذیرش و نام خوابگاه اعلام شده است. همچنین برای دانشجویان پذیرفته نشده در این مرحله نیز پیام عدم پذیرش ارسال می گردد.

2) با توجه به اسکان یک یا 2 نفر در اتاق مطابق با پروتوکل های ابلاغی و ظرفیت خوابگاه و اتاق ها برنامه ریزی اسکان انجام گرفته است.

3) دانشجویان پذیرفته شده ضروری است پرینت گواهی سلامت خود را از سامانه خوداظهاری بیماری کرونا وزارت بهداشت (salamat.gov.ir) اخذ نموده و ضمن همراه داشتن مدارک شناسایی و کارت دانشجویی و صرفا در روز های شنبه الی چهارشنبه مورخ 99/04/07 الی 99/04/11 ساعت 9 الی 12 برای شرکت در طرح غربالگری مرکز بهداشت دانشگاه در سالن تربیت بدنی دانشکده علوم حضور یابند و در صورت اخذ مجوز امکان حضور در خوابگاه فراهم می گردد.

* نکته مهم: امکان حضور در خوابگاه صرفا با شرکت در طرح مذکور و در زمانبندی اعلام شده است و در غیر از این زمان امکان پذیرش در خوابگاه نمی باشد.

4) به جهت جلوگیری از احتمال انتقال ویروس کرونا، دانشجویان گرامی موظف به رعایت بهداشت شخصی و به خصوص رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کلیه شرایط، عدم ازدحام در اتاق ها، استفاده از ماسک در فضا های بسته و عمومی و اجرای کلیه پروتوکل های بهداشتی و اطلاعیه های منتشره از طرف مرکز بهداشت دانشگاه می باشد.

5) در صورت عدم رعایت مفاد پروتکل های بهداشتی توسط دانشجو، ضروری است فوری خوابگاه تخلیه گردد.

6) در صورت مشکوک بودن به ابتلا به بیماری کرونا، ادامه اسکان منوط به اخذ گواهی سلامت از مراکز درمانی معتبر است.

7) در صورت بروز شرایط خاص پیرامون بیماری کرونا که تخلیه خوابگاه ها ضروری تلقی می گردد، دانشجویان موظف هستند ظرف 48 ساعت پس از اعلام نسبت به تخلیه خوابگاه اقدام نمایند.

8) مطابق ابلاغ سازمان امور دانشجویان پذیرش میهمان (اولیا، خواهر، برادر، دوست و...) به هر نحو ممکن در خوابگاه ممنوع است و ضروری است ورود و خروج با ارائه کارت دانشجویی انجام گردد.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 53093

به "شرایط اسکان دانشجویان دکتری در خوابگاه های دانشگاه خواجه نصیر اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اسکان دانشجویان دکتری در خوابگاه های دانشگاه خواجه نصیر اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید