شرایط وام ازدواج فرزندان بازنشستگان تغییر کرد

به گزارش مهسان بلاگ، صندوق بازنشستگی کشوری با صدور اطلاعیه ای اظهار داشت تاریخ عقدنامه ازدواج فرزندان از اول فروردین 98 محاسبه می شود.

شرایط وام ازدواج فرزندان بازنشستگان تغییر کرد

به گزارش خبرنگاران، صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای گفت: به اطلاع بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می رساند که با توجه به درخواست های مکرر عزیزان برای لحاظ کردن تاریخ عقد فرزندان بازنشستگان از ابتدای سال 1398 و دستور و تاکید مدیرعامل صندوق مبنی بر اجرایی شدن این درخواست، تاریخ عقدنامه فرزندان بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر برای دریافت تسهیلات ازدواج، از اول خرداد 98 به اول فروردین 98 تغییر یافت.

بنابراین فرزند یا نوه تحت تکفل بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر که برای اولین بار ازدواج می کنند و تاریخ عقدنامه ایشان در بازه زمانی اول فروردین 98 تا 31 اردیبهشت 99 قرار گرفته است، می توانند برای دریافت تسهیلات 20 میلیون تومانی، نسبت به ثبت نام و ارسال اینترنتی مدارک خود اقدام کنند.

همچنین متقاضیانی که پیش از این و در سال گذشته اقدام به ثبت نام کرده و پیروز به دریافت تسهیلات نشده اند، در صورت قرار دریافت در بازه زمانی اعلام شده (اول فروردین 98 تا 31 اردیبهشت 99) باید مجدداً اقدام به ثبت نام و مدارک خود را ارسال کنند.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 50153

به "شرایط وام ازدواج فرزندان بازنشستگان تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط وام ازدواج فرزندان بازنشستگان تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید