قطار گردشگری لرستان روی ریل

به گزارش مهسان بلاگ، مدیرکل میراث فرهنگی لرستان از آغاز مجدد فعالیت قطار گردشگری استان اطلاع داد.

قطار گردشگری لرستان روی ریل

لذت بخشترین تجربه سفر را با دور زمین تجربه کنید.

به گزارش مهسان بلاگ، سید امین قاسمی گفت: با پیگیری های انجام شده و همکاری راه آهن جمهوری اسلامی، حرکت قطار گردشگری استان لرستان از روز سه شنبه 29 شهریورماه شروع خواهد شد.

وی اظهار کرد: پس از آخرین حرکت این قطار در دهم فروردین ماه سال جاری و جاری سیل در استان که موجب تخریب بخشی از زیرساخت های گردشگری در راستا ریلی گردشگری لرستان شد با کوشش های فراوان و موافقت راه آهن حرکت قطار گردشگری استان از سر گرفته می گردد.

مدیرکل میراث فرهنگی لرستان اعلام کرد: در حرکت ریل باس گردشگری استان دو تور یک روزه و سه روزه پیش بینی شده که در تور یک روزه زیبایی های راستا ریلی و در تور سه روزه بازدید از جاذبه های طبیعی و تاریخی شهرهای خرم آباد و بروجرد و همچنین زیبایی های راستا ریلی برای علاقه مندان و گردشگران در نظر گرفته شده است.

این مسئول با بیان اینکه دومین حرکت قطار گردشگری لرستان هم روز پنجم مهرماه هم زمان با روز جهانی جهانگردی انجام خواهد شد، افزود: علاقه مندان به استفاده از این قطار گردشگری می توانند به وسیله شرکت حامی گشت گهر مجری قطار گردشگری لرستان نسبت به رزرو بلیت خود اقدام نمایند.

وی یادآور شد: در راستا قطار گردشگری استان 19 توقف گاه پیش بینی شده که مسافران و گردشگران می توانند با استفاده از این قطار از همه توقف گاه ها دیدن نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 14085

به "قطار گردشگری لرستان روی ریل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطار گردشگری لرستان روی ریل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید