قول تامین اعتبار چهار مطالبه مهم و حیاتی برای تجهیز دستگاه های بیمارستان قائم (ع) اسد آباد

به گزارش مهسان بلاگ، در سفر امروز وزیر بهداشت به اسدآباد، دکترحیدری، معاون درمان دانشکده با فرصت طلبی بموقع قول شفاهی برای چهار مطالبه مهم بیمارستان قائم ع را گرفت.

قول تامین اعتبار چهار مطالبه مهم و حیاتی برای تجهیز دستگاه های بیمارستان قائم (ع) اسد آباد

به گزارش خبرنگار از ،ین مطالبات که بصورت کتبی به وزیر بهداشت تحویل داده شد شامل پنج درخواست متشکل از مساعدت جهت خرید دستگاه بی خطرساز پسماند های عفونی، مساعدت جهت تامین تجهیزات بخش در دست احداث ICU، تعویض تیوب دستگاه سی تی اسکن، تامین اعتبار خرید تجهیزات اتاق عمل نروسرجری و انجام تعمیرات و افزایش تعداد اتاق عمل بود که مورد موافقت شفاهی وزیر قرار گرفت و استارت آن زده شد.

دکترحیدری، معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در خصوص این موضوع گفت:باتوجه به طرح های توسعه ای پیش رو و وجود تنها یک دستگاه بی خطرساز پسماند های عفونی در تنها بیمارستان شهرستان، این حوزه نیاز به خریداری دستگاه بی خطرساز پسماند های عفونی با ظرفیت دوهزارلیتر و خردکن مجزا دارد که امروز و بنام یکی از درخواست ها تقدیم مقام محترم وزارت شد.

او درخواست برای تامین تجهیزات بخش ICU که در حال ارتقا به 12 تخت است را هم از دیگر درخواست های امروز از وزیر بهداشت نام نمود و گفت:با توجه به کاربرد زیاد سی، تی، اسکن در این روز های کرونایی و اتمام تیوب این دستگاه مهم در سه ماه آینده از دکتر عین الهی درخواست نمودیم نسبت به مساعدت در تعویض و نوسازی این قسمت از سی تی اسکن مساعدت لازم را مبذول نماید، چرا که عدم نوسازی این بخش در ماه های آینده و اتمام تیوب سی تی اسکن برابر است با خلع سلاح شدن در برابرِ تشخیص کرونا!

وی همچنین شرح داد:تجهیز اتاق عمل نروسرجری با توجه به جذب متخصص این تخصص (جراح مغزواعصاب) در آینده که از اعزام بیماران و سرگردانی شهروندان به مرکز استان خواهد کاست و انجام تعمیرات و افزایش تعداد اتاق عمل از سه به پنج (با توجه به پاسخگو نبودن فضای فعلی و خدمات روزافزون این بخش) دو درخواست دیگر ما از وزیر محترم بهداشت بود.

دکتر حیدری در ادامه گفت:قدم امروز بنام اولین گام در به ثمررساندن موارد نام شده بود که تا حصول نتیجه در سفر های بعدی به وزارتخانه با کمک نماینده شهرستان پیگیری خواهد شد.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در پایان گفت:مجموع اعتبارات برای انجام موارد فوق بالغ بر 15 میلیاردتومان است که امیدواریم با پیگیری لازم جذب شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 شهریور 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 95926

به "قول تامین اعتبار چهار مطالبه مهم و حیاتی برای تجهیز دستگاه های بیمارستان قائم (ع) اسد آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قول تامین اعتبار چهار مطالبه مهم و حیاتی برای تجهیز دستگاه های بیمارستان قائم (ع) اسد آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید