لحظه ربوده شدن کودک در مقابل رستوران پدرش

به گزارش مهسان بلاگ، مرد غریبه با نزدیک شدن به دو کودک در یکی از خیابان های چین ناگهان اقدام به ربودن برادر کوچکتر کرد و پا به فرار گذاشت.

لحظه ربوده شدن کودک در مقابل رستوران پدرش

به گزارش خبرنگار، کودک 3 ساله ای که به همراه برادر بزرگتر خود در یکی از خیابان های چین مشغول بازی بود ناگهان توسط یک مرد غریبه ربوده شد. کوشش برادر بزرگتر برای نجات برادر کوچکش از دست کودک ربا بی نتیجه ماند و مرد غریبه پس از به آغوش کشیدن کودک پا به فرار گذاشت.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می گردد در حالی که این دو برادر در مقابل رستوران پدر خود در حال بازی هستند کودک ربا که هویتش لیئو اعلام شده است ابتدا به سمت برادر بزرگتر نزدیک شده و پس از دور کردن او از برادر کوچکترش اقدام به ربودن او می نماید. این ویدئو نشان می دهد که برادر بزرگتر در حالی که فریاد می زند برای نجات برادر کوچکش به تعقیب کودک ربا می پردازد.

در ادامه همسایگان و ساکنان محلی با شنیدن صدای این کودک وارد عمل شده و پیروز به دستگیری کودک ربا می شوند. در ویدئوی منتشر شده کودک ربا در حالی که به دست افراد محلی دستگیر شده است دیده می گردد. لحظاتی بعد پلیس محلی چین در محل حادثه حاضر شد و این مرد 30 ساله را دستگیر کرد. بنا به گزارش اولیه گفته می گردد این مرد پس از مشاجره با خانواده اش در حالت عادی نبوده است. هنوز انگیزه کودک ربا از ربودن این کودک تعیین نشده است.

بنا به گفته پلیس این مرد جوان سابقه بیماری روانی یا سابقه ارتکاب جرم نداشت و تحقیقات پلیس در این مورد ادامه دارد.

لازم به ذکر است؛ این حادثه در یکی از خیابان های تانگشیا چین رخ داد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 9922

به "لحظه ربوده شدن کودک در مقابل رستوران پدرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه ربوده شدن کودک در مقابل رستوران پدرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید