ملایی صدرنشینی رنکینگ المپیک را از دست داد

به گزارش مهسان بلاگ، جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی و المپیک جودو اعلام شد و سعید ملایی در رنکینگ المپیک سه پله سقوط کرد.

ملایی صدرنشینی رنکینگ المپیک را از دست داد

به گزارش مهسان بلاگ ، با خاتمه مسابقات جودو مستر چین که آخرین تورنمنت جودو در سال 2018 بود، جدیدترین رنکینگ جهانی و المپیک فدراسیون جهانی جودو اعلام شد که با سقوط سعید ملایی ملی پوش وزن 81- کیلوگرم کشورمان در رنکینگ المپیکی همراه بود.

ملایی در تازه ترین رنکینگ فدراسیون جهانی جودو با کسب 6394 امتیاز همچنان صدرنشین است، اما در رنکینگ المپیک با سه پله سقوط صدرنشینی خود را از دست داد و با کسب 1283 امتیاز در صندلی چهارم قرار گرفته است. در رنکینگ المپیک وزن 81- کیلوگرم، تاکاشی ساساکی با 1750 امتیاز در صدر جدول است و فرانک دی ویت از هلند و ماتیاس کاسه از بلژیک به ترتیب با کسب 1376 امتیاز و 1361 امتیاز در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

در وزن 73- کیلوگرم نیز، محمد محمدی بریمانلو با کسب 3401 امتیاز و بدون تغییر همچنان در صندلی یازدهم رنکینگ فدراسیون جهانی و با کسب 608 امتیاز در صندلی چهاردهم رنکینگ المپیک این وزن قرار گرفته است.

جواد محجوب، جودوکار مصدوم تیم ملی کشورمان نیز در وزن 100+ کیلوگرم، در رنکینگ فدراسیون جهانی بدون تغییر و با کسب 2266 امتیاز در صندلی نوزدهم قرار گرفته است و در رنکینگ المپیک نیز با کسب 192 امتیاز در رتبه سی و دوم قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 3763

به "ملایی صدرنشینی رنکینگ المپیک را از دست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملایی صدرنشینی رنکینگ المپیک را از دست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید