میثاقیان: لیگ دسته اول سال جاری پیچیده و سخت است، هیچ هدفی جز لیگ برتری شدن نداریم

سرمربی تیم فوتبال اروند کارون خرمشهر گفت: تنها هدف ما رسیدن به لیگ برتر است و باید تا آخرین توان کوشش کنیم تا به این هدف برسیم.

میثاقیان: لیگ دسته اول سال جاری پیچیده و سخت است، هیچ هدفی جز لیگ برتری شدن نداریم

اکبر میثاقیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد تساوی تیمش برابر مس رفسنجان در هفته دوم مسابقات لیگ دسته اول گفت: در مجموع دریافت امتیاز در زمین حریف نتیجه بدی نبود. ما با تیمی بازی کردیم که هفته گذشته در شیراز چهار گل به برق نوین زده بود و طبیعتاً در زمین خودش هم دنبال پیروزی بود. با اینکه بازی در چمن مصنوعی برگزار گردید، اما تیم ما عملکرد بدی نداشت و بازیکنان توانستند به خوبی مقابل حریف خودشان را نشان دهند.

وی در ادامه این گفت وگو خاطر نشان کرد: لیگ تازه آغاز گردیده است و تیم ما احتیاج به زمان بیشتری دارد تا بازیکنان با هم هماهنگ شوند. طبیعتاً بردهای ما هم به زودی آغاز خواهد شد و مهم این است که این انسجام و همبستگی را از دست ندهیم و برای هدفی که داریم بجنگیم. ما سال جاری هیچ هدفی جز لیگ برتری شدن نداریم.

سرمربی تیم فوتبال اروند کارون خرمشهر در پاسخ به این پرسش که در این فصل کدام تیم ها مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر هستند، گفت: از حالا واقعاً چیزی قابل پیش بینی نیست. لیگ دسته اول که همیشه سخت است و اتفاقاً لیگ سال جاری بسیار سخت و پیچیده است. خیلی از تیم ها دنبال صعود هستند و حالا باید دید در هفته های آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "میثاقیان: لیگ دسته اول سال جاری پیچیده و سخت است، هیچ هدفی جز لیگ برتری شدن نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میثاقیان: لیگ دسته اول سال جاری پیچیده و سخت است، هیچ هدفی جز لیگ برتری شدن نداریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید