پشت پرده استعفای سرپرست استقلال فاش شد

به گزارش مهسان بلاگ، گفته می شود قهر و استعفای شفاهی سرپرست تیم استقلال به دلیل مشکل و اختلافی است که او با یکی از مدیران این باشگاه دارد.

پشت پرده استعفای سرپرست استقلال فاش شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، موضوع سرپرستی در باشگاه استقلال به یک بحران در این تیم طی یکی دو سال گذشته تبدیل شده است. رفت و آمد سرپرست های مختلف در این باشگاه باعث شده تا یکی از حاشیه های اصلی این تیم در این سالها سرپرست این تیم لقب بگیرد.

در آخرین نمونه از حاشیه های سررستی در استقلال سعید رمضانی به دلیل آنچه که نداشتن اختیارات عنوان کرده بود از همراهی این تیم در سفر به کویت، سرباز زد و به صورت شفاهی هم استعفا داد. در این خصوص خبر می رسد که دلیل اصلی این موضوع اختلاف سعید رمضانی و امیر سلطانی است.

سرپرست استقلال کارهای و تصمیمات معاون ورزشی را دخالت در کار سرپرست تیم می داند و دلیل اصلی قهر کردن او هم اختلافش با سلطانی است. جالب اینکه در نبود رمضانی و با تصمیم اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه، مسئولیت سرپرستی تیم استقلال به سلطانی واگذار شد!

اما فرهاد مجیدی با هر دو طرف ماجرا یعنی سعید رمضانی و امیر سلطانی رابطه خوبی دارد موضوعی که به نوعی باعث شده تا او اظهار نظر معین و واضحی در این مورد داشته باشد.

گفتنی است سلطانی از افراد نزدیک به خلیل زاده و عبدالرضا موسوی است که فعلا مسائل مالی باشگاه را رفع و رجوع می کنند.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 35659

به "پشت پرده استعفای سرپرست استقلال فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده استعفای سرپرست استقلال فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید