کاهش 10 درصدی تصادفات رانندگی طی 2 سال گذشته در تهران

به گزارش مهسان بلاگ، معاون شهردار تهران گفت: تصادفات رانندگی طی 2 سال گذشته در پایتخت 10 درصد کاهش یافته است.

کاهش 10 درصدی تصادفات رانندگی طی 2 سال گذشته در تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سید مناف هاشمى در مراسم تقدیر از معاونین حمل و نقل و ترافیک برتر شهرداری تهران اظهارداشت: ایمنی ترافیک یکی از معیار های اصلی و مهم ارزیابی وضع ترافیک در شبکه های حمل و نقلى و مقوله ایمنی است که در سال های اخیر موضوع نقاط حادثه خیز که شامل تعریف، شناسایی، اولویت و برطرف مسائل این نقاط می گردد به عنوان یکی از راه حل های ارتقا و بهبود سطح ایمنی شبکه راه ها مورد توجه قرار گرفته است.

معاون حمل و نقل و ترافیک توضیح داد: با شناسایی نقاط حادثه خیز پایتخت و عوامل موثر در وقوع حوادث، مسائل این نقاط برطرف و ایمن سازی آن ها انجام می گردد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر کوشش مدیریت شهری برای ایجاد جهت تردد ایمن برای شهروندان، توضیح داد: به این منظور اقدامات متعددی به اجرا گذاشته شده است.

وی با اشاره به بررسى کاهش تصادفات که بصورت مشترک از سوى پلیس راهور و شهردارى تهران اجرا شده است، گفت: براساس آمار، طی سال های 97 و 98، شاهد کاهش 10 کاهش تصادفات در شهر تهران بوده ایم.

معاون شهردار تهران ادامه داد: همچنین تعداد فوتى ها در تصادفات در سطح مناطق 22 گانه 65 نفر کاهش داشته است.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 54680

به "کاهش 10 درصدی تصادفات رانندگی طی 2 سال گذشته در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 10 درصدی تصادفات رانندگی طی 2 سال گذشته در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید