کرونا اقبال به کلود، هوش مصنوعی و امنیت سایبری را بیشتر کرد

به گزارش مهسان بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از آسین ایج، در شرایطی که همه گیری کرونا باعث اختلال بسیاری از کسب و کارها شده، نقش فناوری ارتباطات و اطلاعات برای یاری به تداوم فعالیت های حرفه ای بسیار پررنگ تر از قبل شده است.

کرونا اقبال به کلود، هوش مصنوعی و امنیت سایبری را بیشتر کرد

به گفته آنانت ماشواری مدیر شعبه مایکروسافت در هند، شیوع کرونا تمامی کسب و کارها و صنایع را در دنیا متحول نموده است. وی افزوده است: هیچ شرکتی در دنیا نمی تواند به تنهایی بر این چالش غلبه کند و دو بخش دولتی و خصوصی باید با همکاری یکدیگر بر ویروس کرونا غلبه نمایند. پیشبرد خدمات در حوزه هایی همچون آموزش، بهداشت و سلامت و ارائه خدمات عمومی مستلزم بهره گیری از فناوری های نوظهور است.

مدیر شعبه مایکروسافت در هند، پیش بینی کرد سرمایه گذاری صنایع مختلف در حوزه هایی مانند کلود، هوش مصنوعی و امنیت سایبری بیش از گذشته افزایش می باید. زیرا تنها از این طریق است که می توان در عصر همه گیری کرونا فعالیت های قدیمی شغلی را کماکان به پیش برد.

اودر این مورد گفته است: تحول دیجیتال در شرکت ها بر روی اتوماتیک سازی فرایندهای شغلی در بسیاری از صنایع متمرکز شده است و سرمایه گذاری بر روی دورکاری کارمندان بدون توجه به ضرورت ارتقای خدمات کلود، هوش مصنوعی و امنیت سایبری ممکن نیست.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 50062

به "کرونا اقبال به کلود، هوش مصنوعی و امنیت سایبری را بیشتر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا اقبال به کلود، هوش مصنوعی و امنیت سایبری را بیشتر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید