آخرین مکالمه قاضی منصوری با چه کسی بود؟

به گزارش مهسان بلاگ، نجف پور ثانی گفت: منصوری پس از مراجعه به سفارت از من خواست به دادستانی تهران مراجعه کنم و از آقای دادستان بخواهم که فرایند انتقال او به کشور سریع تر انجام شود.

آخرین مکالمه قاضی منصوری با چه کسی بود؟

به گزارش باشگاه خبرنگاران، امیر حسین نجف پور ثانی وکیل غلامرضا منصوری درباره مرگ غلامرضا منصوری در هتلی در بخارست، اظهار کرد: روز گذشته خود من هم از طریق تلویزیون متوجه شدم که موکلم آقای منصوری فوت کرده است.

وکیل غلامرضا منصوری با بیان اینکه برادر موکلم روز گذشته با او صحبت کرده است، گفت: ساعت 11 روز گذشته برادر آقای منصوری با او تماس گرفته و جویای احوالش شده بود و بنده هم پس از آن که واتس آپ موکل خود را چک کردم متوجه شدم که آخرین بازدید او ساعت 15:54 دقیقه بوده و امروز هم که دوباره واتس آپ او را چک کردم هنوز روی همان ساعت دیروز بود.

وی در پاسخ به این سوال که فرایند بازگشت جسد منصوری به کشور چگونه خواهد بود؟ افزود: خانواده آقای منصوری ایام تعطیلات مشهد بودند و برای پیگیری شرایط جسد موکلم، خانواده او باید به بنده وکالت دهند.

نجف پور ثانی ادامه داد: منابع محلی خاطرنشان کردند که آقای منصوری ساعت 14:30 روز گذشته به وقت بخارست فوت شده و آخرین بازدید او در واتس آپ هم ساعت 15:54 به وقت ایران بوده و اکنون نمی دانم گوشی او دست چه کسی است.

وی درباره نحوه شناسایی و بازداشت غلامرضا منصوری در رومانی گفت: پنجشنبه شب هفته گذشته موکل بنده به سفارت مراجعه کرد و هنگام مراجعه بنده با او صحبت می کردم و شنیدم که او خودش را معرفی کرد و خواست سفیر را ببیند.

این وکیل دادگستری خاطرنشان کرد: منصوری پس از مراجعه به سفارت از من خواست به دادستانی تهران مراجعه کنم و از آقای دادستان بخواهم که فرایند انتقال او به کشور سریع تر انجام شود.

نجف پور ثانی ادامه داد: صبح جمعه موکلم با بنده تماس گرفت و گفت در سفارت حالم بد شده و مأموران سفارت مرا به بیمارستان برده اند و سپس در بیمارستان توسط پلیس بازداشت شدم.

وی درباره برخی از شایعات مبنی بر اینکه منصوری همراه با همسر دومش در رومانی بوده است، گفت: خیر، این موضوع صحت ندارد و آن را تکذیب می کنم.

این وکیل دادگستری شرح داد: از آنجایی که موکل بنده فوت شده است، بر اساس قانون برای او قرار موقوفی تعقیب صادر می شود و این موضوع نقشی در فرایند رسیدگی به پفراینده وی نخواهد داشت.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: فرارو
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 53427

به "آخرین مکالمه قاضی منصوری با چه کسی بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مکالمه قاضی منصوری با چه کسی بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید