اجازه افزایش نرخ بلیط اربعین داده نشود

به گزارش مهسان بلاگ، کاظم زاده گفت: نرخ حمل و نقل عمومی همیشه در شروع سال مشخص و افزایش می یابد و قطعا وزارت راه و شهرسازی نباید اجازه افزایش نرخ بلیط در ایام اربعین حسینی (ع) را بدهد.

اجازه افزایش نرخ بلیط اربعین داده نشود

خبرنگاران: شادمهر کاظم زاده عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به مشخص تکلیف تعرفه حمل و نقل در ایام اربعین حسینی (ع)، گفت: متأسفانه نرخ حمل و نقل عمومی در ایام پر متقاضی افزایش چشمگیری پیدا نموده و این مسئله در سایه خلاء نظارتی صورت می گیرد.

نماینده مردم دهلران، آبادان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ایام اربعین حسینی (ع) در پیش است و مردم برای انتقال به مرز ها و سفر به کشور عراق، از حمل و نقل عمومی از جمله حمل و نقل ریلی، هوایی و جاده ای استفاده می نمایند.

او گفت: در سال گذشته شاهد بودیم که با وجود وعده مسئولان برای تغییر نکردن نرخ بلیط حمل و نقل عمومی، اما عملا قیمت بلیط ها افزایش یافت و این مسئله موجب نارضایتی زائران مراسم اربعین شد. نرخ حمل و نقل عمومی همیشه در شروع سال مشخص و افزایش می یابد و قطعا وزارت راه و شهرسازی نباید اجازه افزایش نرخ بلیط در ایام اربعین حسینی (ع) را بدهد.

کاظم زاده با بیان اینکه قیمت بلیط حمل و نقل ریلی، هوایی و جاده ای در اربعین سال جاری افزایش نخواهد یافت، گفت: نرخ حمل و نقل عمومی همیشه در شروع سال مشخص و افزایش می یابد و قطعا وزارت راه و شهرسازی نباید اجازه افزایش نرخ بلیط در ایام اربعین حسینی (ع) را بدهد.

رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس، با اعلام اینکه افزایش قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین تخلف است، اضافه کرد: شرکت های مربوطه از جمله سازمان حمل و نقل و راهداری و شرکت راه آهن و سازمان هواپیمایی نظارت دقیقی برای نحوه مشخص قیمت ها در این ایام داشته باشند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 17662

به "اجازه افزایش نرخ بلیط اربعین داده نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجازه افزایش نرخ بلیط اربعین داده نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید