اسامی فیلم های انیمیشن کوتاه و نیمه بلند بخش بین الملل اعلام شد
به گزارش مهسان بلاگ، به گزارش خبرنگاران، اسامی 32 فیلم انیمیشن کوتاه و نیمه بلند پذیرفته شده در بخش بین الملل سی امین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان به توضیح زیر اعلام شد:
پرنده کوچک و سنجاب The Little Bird and the Squirrel/ کارگردان: فان دورن/ کشور: آلمان
دوستی فوق العاده Unusual Friendship/ کارگردان: روبرت تورتو/ کشور: لهستان
چراغ های کوچک Little Lights/ کارگردان: ریوله مالاری/ کشور: فیلیپین
هشت پا OCTOPUS/ کارگردان: جولیا ئوکر/ کشور: آلمان
زمان خفاشی BAT TIME/ کارگردان: النا والف/ کشور: آلمان
بهار در پاییز Spring in Autumn/ کارگردان: تاتیانا کوبلیتسکایا/ کشور: بلاروس
اولین برف FIRST SNOW/ کارگردان: لنکا لاوانسیکف/ کشور: جمهوری چک
امواجی از آسمان Waves from the Sky/ کارگردان: گیلاردو سانتویو دلکاستیلو/ کشور: مکزیک
گنجشگک Birdlime/ کارگردان: ایوان دروشی/ کشور: کانادا
سربالا Head Up! / کارگردان: گوتفرید منتر/ کشور: آلمان
دندان های خرگوشی چارلی Charlies Buck Teeth/ کارگردان: استر لالانه، ژینگ یائو، والنتین سابین، کامیله ورنیناس، چائو هائو هانگ/ کشور: فرانسه
یک لحظه /A Space In Time کارگردان: الکساندر آسائو/ کشور: فرانسه
تمساح Crocodile / کارگردان: جولیا ئوکر/ کشور: آلمان
پدربزرگم درخت گیلاس بود My Grandfather was a cherry tree/ کارگردان: ئولگا پولیکتوا، تاتیانا پولیکتوا/ کشور: روسیه
در قفس In A Cage/ کارگردان: لوئیس برویره/ کشور: فرانسه
روباه ریزه میزه TEENY-WEENY FOX, THE/ کارگردان: سیلویا ژیلادز، آلینه کوئرتین/ کشور: فرانسه، سوئیس، بلژیک
دانه کوچک برنج SMALL GRAIN OF RICE, THE/ کارگردان: دیرک بوخلینگ/ کشور: آلمان
کاروما karouma/ کارگردان: بوبکر بوخاری/ کشور: امارات
شکار اژدها Dragon Hunt/ کارگردان: آرناند دموینک/ کشور: انگلستان
سرگرمی ساکن frozen fun/ کارگردان: ورنه فلس/ کشور: آلمان
گرگ ها و ماه Moonwolves/ کارگردان: نیما یوسفی/ کشور: سودان
دور شدن DRIFTING AWAY/ کارگردان: کاپرین کلمنت دلماس/ کشور: اسپانیا، آلمان، فرانسه
آخرین برگ The Last Leaf/ کارگردان: اولیا گولوبوا/ کشور: ایرلند
ببر Tiger/ کارگردان: کریم صالح/ کشور: آلمان
رد پاهای برادر من Traces of my Brother/ کارگردان: موریتز مایرهوفر/ کشور: آلمان
یک نقشه باحال One Hell Of a Plan/ کارگردان: آلن گاکنول، جان لوپ فلیسیلی/ کشور: فرانسه، بلژیک
اسم سگ من باد است My Dog Is Called Wind/ کارگردان: پیتر مارکیس/ کشور: ایتالیا
اولین اثر انگشت First Finger Print/ کارگردان: محمد موافی/ کشور: مصر
ایوان در نا کجا آباد Ivan In Neverland/ کارگردان: ناتالی ناموا/ کشور: روسیه
وطنی Homegrown/ کارگردان: کوئینتین هبرهام/ کشور: بریتانیا
معلق Perched/ کارگردان: لیام پاریس/ کشور: بریتانیا
آبادی oasis/ کارگردان: گینزیل بالودی/ کشور: لیتوانی
کامیار محسنین، محمدرضا کریمی صارمی، نیما عباسپور، مجید شیخ انصاری و فریال بهزاد هیات انتخاب آثار بین المللی سی امین جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان را بر عهده داشتند.
سی امین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان از 9 تا 15 تیر در اصفهان برگزار می گردد.
منبع: خبرگزاری مهردور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!