اسکورسیزی: فیلم های ماروِل سینما نیستند!

به گزارش مهسان بلاگ، مارتین اسکورسیزی فیلم های ابرقهرمانی مارول فاقد مؤلفه های سینمایی دانست.

اسکورسیزی: فیلم های ماروِل سینما نیستند!

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ورایتی، مارتین اسکورسیزی در مصاحبه با مجله اِمپایِر دنیای سینمایی ماروِل را بسیار غیر سینمایی و این فیلم های میلیارد دلاری را در حد و اندازه تِم پارک ها مقایسه می کند.

اسکورسیزی در مورد فیلم های سینمایی ماروِل می گوید: من این گونه فیلم ها را تماشا نمی کنم. همانطور که می دانید آن ها را امتحان کردم و سعی کردم ولی آن ها را فیلم سینمایی نمی دانم. صادقانه بگویم، نزدیکترین مثال و موردی که می توانم این فیلم ها را با آن مقایسه کنم و هنرپیشگانی که تحت شرایط و موقعیت های خاصی در آن بازی کرده اند، این است که مارول چیزی مثل تِم پارک یا همان پارک های موضوعی است. این آن سینمای انسان ها نیست که تجربیات عاطفی احساسی و روانی را به دیگر انسان ها منتقل کند.

اظهارات وی در مورد فیلم های اَبَرقهرمانی واکنش های فیلمسازانی چون جیمز گان و جاس ودون و همچنین برخی شخصیت های کتاب های کمیک را برانگیخت.

وِدون یکی از پرکارترین همکاران دنیای سینمایی مارول با برجسته اثر سینمایی محافظان کهکشان به کارگردانی جیمز گان به اسکورسیزی پاسخ داد.

گان هم در صفحه توئیتر خود گفت: من هم چون مردمی که از فیلم آخرین وسوسه مسیح عصبانی و نسبت به آن تظاهرات کردند بدون حتی دیدن این فیلم عصبانی شدم. و الان ناراحت هستم که او به همان شیوه دارد فیلم های من را داوری و قضاوت می کند. من همیشه عاشق اسکورسیزی خواهم بود و بسیار خوشحالم از کار و فعالیت ایشان در سینما و بی صبرانه منتظر دیدن فیلم مرد ایرلندی هستم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 20247

به "اسکورسیزی: فیلم های ماروِل سینما نیستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکورسیزی: فیلم های ماروِل سینما نیستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید