اشتری: بانوان پینگ پنگ باز ایران سهمیه المپیک2020 را می گیرند

به گزارش مهسان بلاگ، پینگ پنگ باز ایران می گوید که تنها سهمیه المپیک 2020 تنیس روی میز در منطقه آسیا را بانوان ایرانی کسب می کنند چون شایستگی بیشتری دارند.

اشتری: بانوان پینگ پنگ باز ایران سهمیه المپیک2020 را می گیرند

مهشید اشتری، پینگ پنگ باز ایران در گفت وگو با مهسان بلاگ به مسابقه انتخابی تیم ملی برای اعزام به رقابت های کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو اشاره و بیان نمود: مسابقه انتخابی تیم ملی اواخر آذر برگزار و گویا نفر اول به مسابقات انتخابی المپیک 2020 اعزام می شود. علاوه بر این چهار نفر اول هم به مسابقات جهانی می فرایند. اگر در انتخابی ایران اول شوم بعد از آن حضور در اردوها و مسابقات بین المللی به کسب سهمیه المپیک کمک می کند.

او در واکنش به اینکه شنیده شده همراه ندا شهسواری به انتخابی المپیک اعزام می شوید، گفت: دراین زمینه هیچ اطلاعی ندارم، شاید خانم شهسواری اعزام شود و برای نفر بعدی هم انتخابی بگذارند اما تا جایی که می دانم قرار بر برگزاری انتخابی است.

این پینگ پنگ باز در مورد تورنمنت هایی که قصد شرکت در آنها را دارد، بیان نمود: تورنمنت بین المللی فنلاند 14 آذر برگزار می شود و اگر کارهای پاسپورت مان انجام شود، شرکت می کنیم. تورهای دیگری هم هست که اعزام آنها به نظر فدراسیون بستگی دارد. علاوه بر این باید ببینم نتیجه انتخابی تیم ملی چه می شود و بعد از آن برنامه ریزی می کنم که به چند تور بین المللی اعزام شوم.

او در مورد اینکه نتوانست برای مسابقات قهرمانی آسیا به عضویت تیم ملی درآید، گفت: ورزشکار در برخی مسابقات در دوره اوج خود نیست، من هم اینگونه بودم و در آخرین لحظات و به خاطر یک امتیاز انتخاب نشدم. پینگ پنگ در یک لحظه اتفاق می افتد اما در ایران رنکینگ اول را دارم و باید ببینم در مسابقه انتخابی چه پیش می آید. شرایطم الان خوب است اما همه چیز به روز مسابقه بستگی دارد.

اشتری در پاسخ به این سوال که نمایندگان ایران چقدر شانس کسب سهمیه المپیک 2020 را دارند؟ گفت: مسابقات کسب سهمیه منطقه ای است و ایران در آسیای میانه شانس زیادی دارد به گونه ای که به احتمال زیاد تنها سهمیه این منطقه برای ایران است. هر چند بازیکنان قزاقستان و ازبکستان نسبت به ما رنکینگ های بهتری دارند اما شایستگی دختران ایرانی بیشتر است. شایستگی بیشتری دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 27804

به "اشتری: بانوان پینگ پنگ باز ایران سهمیه المپیک2020 را می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتری: بانوان پینگ پنگ باز ایران سهمیه المپیک2020 را می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید