اطلاعیه باشگاه استقلال درباره نقل وانتقالات و ماجرای غفوری و حسینی

به گزارش مهسان بلاگ، باشگاه استقلال درباره جابجایی و روند تمدید قراردادها اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه باشگاه استقلال درباره نقل وانتقالات و ماجرای غفوری و حسینی

به گزارش خبرنگاران، سایت رسمی باشگاه استقلال پیرو مصاحبه روز گذشته علی خطیر، معاون ورزشی و مسئول نقل و انتقالات باشگاه درباره مذاکره با بازیکنان ضمن اشاره به بعضی موارد و در واکنش به اظهارات بازیکنان اطلاعیه ای به توضیح زیر صادر کرد:

1- پس از طرح موضوع تمدید قرارداد بازیکنان در جلسات متعدد هیئت مدیره باشگاه مقرر شد کامران منزوی به نمایندگی از تمامى اعضا با حضور در جلسات ، مسئولیت مذاکره با وریا غفوری و سیدحسین حسینی را بر عهده گرفته و پس از جلسات برگزار شده گزارش جلسات و پیشنهادات طرفین را جهت تصمیم گیرى به هیئت مدیره و مدیرعامل منعکس کند تا در مورد شرایط تصمیم گیری شود . پس از دریافت پیشنهادات بازیکنان ، با عنایت به مصوبه هیئت مدیره و بودجه تصویب شده و درنظر دریافت زحمات و کوشش بازیکنان در حوزه ملی و باشگاهی نهایت سقف ریالى باشگاه جهت تمدید قراردادها در نظر گرفته و مراتب به بازیکنان اعلام شد.

2- موارد اعلامی از سوی خطیر در سایت رسمی باشگاه، مواضع و نظرات رسمی باشگاه و هیئت مدیره بوده و صحبت های مزبور به دور از توهین، حب و بغض، تحلیل و نتیجه گیری و فقط به صورت گزارشی از روند مذاکرات و توقعات طرفین از یکدیگر، جهت اطلاع طرفداران و شفاف سازی و برابر با وعده داده شده به طرفداران فهیم مان بیان شده است. این اقدام از اولین روز جابجایی شروع شده و از همان روز این مهم به طرفداران و مالکان اصلى باشگاه استقلال اعلام شده بود که روند مذاکرات رسمی با بازیکنان به سمع و نظر آنها خواهد رسید.

3- هیئت مدیره باشگاه ضمن توصیه بر رعایت اخلاق و پرهیز از هرگونه توهین و افترا به افرادبار دیگر اعلام آمادگی خویش را جهت تمدید قرارداد و حفظ وریا غفوری و سیدحسین حسینی بدون هیچ گونه پیش شرط و در چهارچوب شرایط اقتصادی و اخلاقی باشگاه اعلام می دارد.

4- بازیکنان در صورت پذیرش عملی شرایط باشگاه، قبل از شروع مذاکره با گزینه های دیگر، با مسئولین مربوطه تماس و درب باشگاه استقلال به روی آنها باز است تا مقدمات تمدید قراردادهای آنها در فضایی محبت آمیز و در شأن باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال فراهم شود.

5-باشگاه استقلال از طرفداران فهیم خود انتظار دارد از هرگونه حاشیه سازی و فضاسازی برای باشگاه و بازیکنان خودداری نموده تا روند جابجایی و آماده سازی تیم در شرایطی مطلوب پیش برود و امیدواریم در فضایی کاملا منطقی و دور از احساسات تیمی در خور نام استقلال بزرگ مهیا و آماده لیگ نوزدهم شود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 11104

به "اطلاعیه باشگاه استقلال درباره نقل وانتقالات و ماجرای غفوری و حسینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه باشگاه استقلال درباره نقل وانتقالات و ماجرای غفوری و حسینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید