اعلام برنامه های هفتمین روز از جشنواره بین المللی تئاتر فجر، روز های گرم تئاتر فجر ادامه دارد

به گزارش مهسان بلاگ، هفتمین روز از جشنواره بین المللی تئاتر فجر با اجرای آثار در بخش های مختلف تئاتر دنبال می شود.

اعلام برنامه های هفتمین روز از جشنواره بین المللی تئاتر فجر، روز های گرم تئاتر فجر ادامه دارد

به گزارش ، به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، چهارشنبه 16 بهمن ماه در هفتمین روز از سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، در بخش صحنه ای نمایش بیگانه در خانه به نویسندگی و کارگردانی سید محمد مساوات ساعت 15 در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

در تالار سایه همین مجموعه، نمایش مهندس واشینگ کلوز به نویسندگی و کارگردانی ابوالفضل بلغندر در دو سانس 17 و 19 به اجرا می رود. صدمین سالگرد فتح گریه به کارگردانی مهرداد علی پور نیز در ساعت های 17 و 19:30 در تالار قشقایی اجرا می شود.

تالار مولوی در دو سانس 17 و 19 میزبان نمایش ننه مده آ به کارگردانی آژمان بیژنی نسب خواهد بود. در تالار ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر نمایش غم نومه وطن و تن به کارگردانی جواد خاکسار حقانی ساعت های 17 و 20:30 اجرا می شود. نمایش اسماعیل به کارگردانی سینا شفیعی ساعت 18 در تماشاخانه سرو اجرا می شود.

نمایش هایی که در این روز در بخش به علاوه فجر اجرا می شوند، عبارت اند از: در انتظار گودو به کارگردانی امیرحسین جوانی ساعت های 19 و 21 در عمارت نوفل لوشاتو، یک شهر پر از قصه به کارگردانی شبنم منصور ساعت 19 در تماشاخانه ایران تماشا، وقتی همه خواب بودیم به کارگردانی حمید عبدالحسینی ساعت 21 در خانه نمایش مهرگان، نمایش ماندات به کارگردانی پوریا جلالوندی ساعت 17:30 در تماشاخانه ایران چهارم، نمایش خوابمردگی به کارگردانی فرهنگ روشنی ساعت 19:30 در تماشاخانه آژمان1، نمایش دختر/پسر به کارگردانی پارسا محمدزاده ساعت 19:30 در تماشاخانه آژمان2، نمایش وجود به کارگردانی بهزاد غلامی ساعت 21 در خانه نمایش دا.

در بخش اجرا های خیابانی نمایش های زنی که اینجا نمانده به کارگردانی افشین خدری، بهار میاد به کارگردانی محمد برومند، خردل لای نون به کارگردانی جلال حسن وند، تن ها یک زمین داریم تولید بازار بزرگ ایران، قهرمان چیست؟ به کارگردانی مارال ایزدبخش به ترتیب از ساعت 16 تا 18 در محوطه مجموعه تئاتر شهر اجرا می شود.

در محوطه خانه هنرمندان نیز نمایش های مم مم شو به کارگردانی مجتبی خلیلی و سانتیمتر به کارگردانی سید سوران حسینی ساعت 16:30 و 17 اجرا می شوند.

همچنین ایوان انتظار متروی میدان ولیعصر (عج) ساعت 10:30 میزبان نمایش مم مم شو به کارگردانی مجتبی خلیلی و خردل لای نون به کارگردانی جلال حسن وند از ساعت 11 است.

در بخش دیگرگونه های اجرایی نیز نمایش چیدمان اجرا اکسیر با طراحی علی کاظمی در ساعت های 16،16:30، 17، 17:30 و 18 در موسسه فرهنگستان صبا برگزار خواهد شد.

در بخش رادیوتئاتر نمایش های از ورشو تا تهران به کارگردانی عفت جمالی پور و رهایی در بند به کارگردانی مهدی طهماسبی به ترتیب از ساعت 16:30 و 18:30 در تالار رودکی اجرا می شود.

همچنین در پنجمین بازار بین المللی هنر های نمایشی ایران، نشست عرضه داشت با موضوع نمونه نمایش های ایرانی در بازار هنر های نمایشی ایران نیز چهارشنبه 16 بهمن ماه ساعت 10:30 تا 12:30 در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

جوکا هاید هی تی، تهیه کننده تئاتر فنلاندی نیز در روز هفتم جشنواره ساعت 12:45 تا 13:45 درباره ویژگی های تئاتر این کشور و جشنواره های آن برای علاقه مندان سخنرانی می کند.

سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند تا 21 بهمن در تهران در حال برگزاری است.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 34321

به "اعلام برنامه های هفتمین روز از جشنواره بین المللی تئاتر فجر، روز های گرم تئاتر فجر ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام برنامه های هفتمین روز از جشنواره بین المللی تئاتر فجر، روز های گرم تئاتر فجر ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید