باید جزو 4 تیم برتر المپیک باشیم

به گزارش مهسان بلاگ، سید محمد موسوی؛ او این روزها شرایط متفاوتی را تجربه می نماید، آن هم در لیگ لهستان. شاید روزهای نخست برای او سخت بود، اما حالا به همه چیز عادت نموده است، حال یکی از ستاره های این لیگ است و حالا شده بهترین مدافع روی تور پلاس لیگا.

باید جزو 4 تیم برتر المپیک باشیم

سید البته کمی بدشانس است. او این روزها با مصدومیت دست و پنجه نرم می نماید، اما خودش بر این عقیده است که به زودی به روزهای خوب برمی گردد.

ستاره تیم اولشتین ابتدا درباره شرایط تیمش می گوید: آغاز ما در لیگ خوب بود، اما یکدفعه 11 تا باخت پشت سر هم دادیم.من می گویم بدشانسی بزرگی آوردیم. در تیم ما ترکیب اصلی مان فوق العاده است، اما نیمکت خیلی خوبی نداریم. یعنی بازیکنان ذخیره مان خیلی قدرتمند نیستند و وقتی بازیکنی مصدوم می گردد پیدا کردن جانشین او سخت می گردد. اما حالا شرایط بهتر شده است و ان شاءا... دوباره همه چیز رو به راه می گردد.

او این را گفت و ادامه داد: با شرایطی که داریم امیدوارم تیم ما به بازی های پلی آف برسد. چرا که ما هنوز شش بازی داریم که اگر شرایط مان خوب باشد با اعتماد به نفس بالا می بریم و به پلی آف می رسیم. اگر مصدوم نمی دادیم تیمی بودیم که مطبوعات به خاطر فرایند صعودی حتی شانس سکو برایش قائل بودند، اما بدشانسی ها کار دست ما داد. هر چند از اول هم قابل پیش بینی بود که تیم بدون بازیکنان ذخیره مطمئن به مشکل می خورد. من وقتی آمدم با کاپیتان و مدیر عامل باشگاه هم صحبت کردم و گفتم اگر بازیکنی مصدوم گردد کسی را نداریم چه مسئله ای پیش می آید. کاپیتان می گفت تیم اولشتین همین است برایش بازیکنان فیکس مهم هستند نه ذخیره. موسوی در این مدتی که حضور در پلاس لیگا را تجربه نموده توانسته عملکرد خوبی از خودش بر جا بگذارد. طوری که حالا از تیم ها و لیگ های مختلف به او پیشنهاد همکاری داده اند. خودش می گوید: هم من و هم بقیه بازیکنان دوست داریم در تیمی بازی کنیم که مهره های کناری سطح بالایی داشته باشد؛ چرا که از لحاظ فنی شرایط بهتر است. حالا هم دو، سه پیشنهاد از تیم های بهتر پلاس لیگا و سریA ایتالیا دارم و باشگاه بهتری پیشنهاد بدهد چرا که نه، می روم.

قرعه سخت

سید درباره قرعه تیم ملی والیبال برای المپیک هم حرف می زند، قرعه ای که چندان راحت به نظر نمی رسد: قرعه ما سخت است، اما آن یکی گروه سخت تر. ما اول باید تمرکزمان برای صعود به دور دوم باشد و برای رقم زدن شگفتی بزرگ به جمع چهار تیم اول المپیک برسیم. هرچند از جمع پنج تیم آن گروه، شک نکنید چهار تیم به پلی آف می آیند. چرا که تیم های گردن کلفت جهان هستند.

اما ما هم نشان داده ایم کار نشد ندارد. هر وقت خواستیم با یکدلی کارهای بزرگی رقم زده ایم. البته که حریف راحتی در گروه نداریم. ایتالیا و لهستان تیم های خیلی بزرگی هستند. لهستان حالا با لئون کوبایی اش حتی شانس بزرگ قهرمانی است. کانادا و... ما حتی برای صعود به دور دوم با این حریفان کار سختی داریم. موسوی در انتها گفت: در این مدت اتفاقات بدی افتاده، من که مدتی است وقتی از خواب بیدار می شوم، اگر خبر بد نباشد، انگار روزم، روز نمی گردد، فکر می کنم ایرانی نیستم. بابت اتفاقات بد خیلی ناراحتم. نمی دانم کجای کار می لنگد که مدام اتفاقات بد می افتد. من اخبار کرونا را دنبال می کنم، محققان می گویند آن قدر که کرونا را بزرگ نموده اند هم خطرناک نیست. حتی آنفلوآنزا خطرناک تر است تعداد زیادی از مردم سال قبل به خاطر آن فوت شدند، اما حرف از این نبود که ماسک بزنند، مترو نفرایند یا اتفاقات دیگر. نمی دانم دلیل آن به خاطر بازتاب جهانی کروناست یا پشت پرده سیاسی دارد که مردم حساس تر شده اند. به هر حال اتفاق بد، بد است و یک نفر هم از آن بمیرد، ناراحت کننده است. امیدوارم ویروس لعنتی کرونا هم خیلی زود ریشه کن گردد.

مازیار فیروزی - ورزش / روزنامه جام جم

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 36930

به "باید جزو 4 تیم برتر المپیک باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید جزو 4 تیم برتر المپیک باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید