با میدان دادن به جوانان شعار ما می توانیم محقق می شود

به گزارش مهسان بلاگ، خبرنگاران/خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه باید به جوانان میدان داد، گفت: اگر به جوانان فرصت داده شود تا بتوانند ریسک کنند و خطرپذیری داشته باشند روز به روز شعار ما می توانیم محقق خواهد شد.

با میدان دادن به جوانان شعار ما می توانیم محقق می شود

غلامرضا شریعتی امروز، 7 اردیبهشت ماه در حاشیه دیدار با جامعه کارگری و کارفرمایی استان ضمن تقدیر از دو کارگر حائز رتبه کشوری اظهار کرد: امسال دو کارگر خوزستانی از مجموعه کشت و صنعت امام خمینی (ره) و شرکت فولاد اکسین خوزستان به عنوان کارگر نمونه، برگزیده ملی شدند.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه نمود: حضور و فعالیت چنین کارگرانی در خوزستان برای استان یک افتخار است و نوید روزهای خوشی را به کشور می دهد.

استاندار خوزستان شرح داد: فعالیت چنین جوانان خوش فکر و دانش پژوهی، نوید آینده درخشانی را به کشور در راستای رشد و شکوفایی در همه حوزه ها می دهد.

شریعتی با بیان اینکه باید به جوانان میدان داد، اعلام کرد: اگر به جوانان فرصت داده شود تا بتوانند ریسک کنند و خطرپذیری داشته باشند روز به روز شعار ما می توانیم محقق خواهد شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با تلاش های اجرا شده و همچنین مدیریت مطلوبی که در شرکت های استان حاکم است شاهد نوآوری ها و موفقیت های این چنینی در عرصه های کارگری هستیم.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 46793

به "با میدان دادن به جوانان شعار ما می توانیم محقق می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با میدان دادن به جوانان شعار ما می توانیم محقق می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید