بن بست در مذاکرات فدراسیون فوتبال با قلعه نویی، ادامه رایزنی ها برای متقاعد کردن مدیران سپاهان

به گزارش مهسان بلاگ، از سوی دیگر چون تنها گزینه فدراسیون طی 2 هفته اخیر قلعه نویی بوده آنها چاره ای ندارند جز اینکه بتوانند رضایت باشگاه سپاهان را جلب نمایند. در این بین قرار است جلسات دیگری تشکیل گردد تا بلکه سپاهانی ها برای جدایی قلعه نویی نرمش نشان بدهند اما تا لحظه انتشار این گزارش اتفاق جدیدی رخ نداده است.

بن بست در مذاکرات فدراسیون فوتبال با قلعه نویی، ادامه رایزنی ها برای متقاعد کردن مدیران سپاهان

مسئولان فدراسیون فوتبال در مذاکراتی که با مسئولان باشگاه سپاهان برای حضور قلعه نویی در تیم ملی داشتند به بن بست رسیدند اما کوشش ها همچنان ادامه دارد.

به گزارش فارس، روز دوم بهمن ماه بود که خبرگزاری فارس خبر از مذاکره نماینده فدراسیون فوتبال با امیر قلعه نویی برای حضور در تیم ملی داد (اینجا بخوانید) اما سرمربی تیم فوتبال سپاهان که تصور نمی کرد این خبر به این زودی رسانه ای گردد نه به صورت رسمی بلکه در قالب یک جمله در توییتر باشگاه سپاهان مذاکره با فدراسیون فوتبال را تکذیب کرد.

بعد از این اتفاق فدراسیون روی تنها گزینه برای راهنمایی تیم ملی پافشاری کرد اما از آنجا که مسئولان باشگاه سپاهان از این مذاکرات بی اطلاع بودند موضوع جدی گرفته نشد تا اینکه خاتمه کار به جایی رسید که طرفین (قلعه نویی و فدراسیون فوتبال) به این نتیجه رسیدند که برای فرار فشار هواداران سپاهان سرمربیگری مشترک در هر دو تیم را پیشنهاد بدهند که این موضوع هم واکنش هایی را در پی داشت.

با این اتفاقات دیگر راهی جر پنهان کاری برای باشگاه سپاهان نمی ماند و قلعه نویی در آخرین نشست خبری خود خاطرنشان کرد که باشگاه سپاهان باید به خود افتخار کند که سرمربی اش گزینه راهنمایی تیم ملی فوتبال است. با این صحبت مسعود تابش وارد عمل شد و بلافاصله پاسخ صحبت های قلعه نویی را داد. مدیرعامل سپاهان با اعلام مخالفت خود و باشگاه خطاب به قلعه نویی گفت: بهتر است وی یک کلمه به فدراسیون فوتبال بگویدنه و خیال ما و هواداران سپاهان را راحت کند.

قلعه نویی هم وقتی در روزهای اخیر متوجه شد هواداران سپاهان واکنش چندان مثبتی به جدایی و حضور وی در تیم ملی ندارند همه چیز را به فدراسیون فوتبال سپرد و از آنها خواست تا خودشان با تابش و دیگر مسئولان سپاهان وارد مذاکره شوند. در این 2-3 روز اخیر هم هر مسئولی از فدراسیون فوتبال در خصوص سرمربی تیم ملی صحبت می نماید می گوید سرمربی تیم ملی چند روز دیگر معین می گردد، این چند روز دیگر یعنی مسئولان فدراسیون به دنبال دریافت رضایت باشگاه سپاهان هستند و به همین دلیل اعلام سرمربی تیم ملی تا امروز به تاخیر افتاده است.

طبق پیگیری های فارس، مسئولان باشگاه سپاهان به صورت جدی پاسخ منفی خود را برای پیوستن قلعه نویی به تیم ملی خاطرنشان کردند و فدراسیون نیز هر چه در این زمینه رایزنی نموده به خاتمهی نرسیده است.

از سوی دیگر چون تنها گزینه فدراسیون طی 2 هفته اخیر قلعه نویی بوده آنها چاره ای ندارند جز اینکه بتوانند رضایت باشگاه سپاهان را جلب نمایند. در این بین قرار است جلسات دیگری تشکیل گردد تا بلکه سپاهانی ها برای جدایی قلعه نویی نرمش نشان بدهند اما تا لحظه انتشار این گزارش اتفاق جدیدی رخ نداده است.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 34173

به "بن بست در مذاکرات فدراسیون فوتبال با قلعه نویی، ادامه رایزنی ها برای متقاعد کردن مدیران سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بن بست در مذاکرات فدراسیون فوتبال با قلعه نویی، ادامه رایزنی ها برای متقاعد کردن مدیران سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید