برترین هتل های سرعین؛ اقامتگاهی باکیفیت برای سفری چند روزه

به گزارش مهسان بلاگ، ایران شهرهای زیادی دارد که گردش و بازدید از آن ها در یک روز و دو روز تمام نمی گردد. خیلی از این شهرها در خطه شمالی کشور هستند و بسیاری هم در مرکز، اما امروز در این مطلب نگاهی به یکی از شهرهای شمال غربی یعنی سرعین می اندازیم.

برترین هتل های سرعین؛ اقامتگاهی باکیفیت برای سفری چند روزه

سرعین شهر قل قل آب های جوشان است و برای شنا در این آب ها باید جایی برای اقامت دست و پا کنید.

هتل های پنج ستاره سرعین کدام ها هستند؟

هتل رویال پارک تنها هتل 5 ستاره شهر سرعین است.

هتل های چهار ستاره سرعین چه نام دارند؟

برترین هتل آپارتمان های سرعین کدام است؟

هتل های دو ستاره سرعین کدام موارد هستند؟

1- پنج ستاره مثل رویال پارک سرعین

اگر دوست دارید هرچه خوبان دارند را یک جا داشته باشید، بدون برو برگرد هتل رویال پارک را انتخاب کنید. هتلی دوست داشتنی که نوروز 97 افتتاح شد. انتخاب هتل برای هر کسی با ویژگی هایی که مدنظرش دارد، فرق دارد، اما کسی نیست که ویژگی های این هتل را بشنود و عاشقش نگردد. در اولین نظر این رنگ بندی بسیار مجذوب کننده و طراحی زیبای محیط هتل است که چشم نوازی می نماید، اما بعد از این که خدمات هتل را ببینید، دیگر هیچ چیز به چشمتان نمی آید.

انواع آب درمانی های تخصصی در حوضچه های آب گرم معروف سرعین جزئی از همان ویژگی هاست. قل قل هایی را که در کوه های سرعین می بینید، این جا در اتاق های (VIP) هتل رویال پارک دارید. بین تمام هتل های 5/4/3 ستاره سرعین فقط هتل رویال پارک چنین ویژگی را با این کیفیت دارد.

پس پیشنهاد می کنم، بدون معطلی به خیابان دارایی سرعین بروید و یکی از اتاق های (VIP) این هتل 4 طبقه را رزرو کنید. البته اگر قیمت زیاد هتل برایتان مهم است؛ پس ادامه مطلب را مطالعه کنید تا با هتل های مقرون به صرفه قیمت تری آشنا شوید.

وسط شهر سرعین در خیابان دانش که سرتان را بالا بیاورید، چشمتان به یک ساختمان 6 طبقه با نمای کلاسیک می خورد که شبیه هتل هاست. اشتباه ندیده اید، این جا هتل بوستان، اولین هتل 4 ستاره سرعین است که وسط شهر ساخته شده است. فاصله این هتل تا چشمه آبگرم بش باجیلار تقریبا مقدار فاصله اتاقتان تا حمام خانه است. همین طور مرکز خرید لاله و مسجد قدیمی جامع سرعین کنار هتل هستند.

در هتل بوستان استخر و باشگاه نیست، اما سوییت و اتاق های تا ظرفیت 6 نفره (VIP) دارد که خدمات متنوع و باکیفیت بسیار زیادی را در اختیار مسافران قرار داده اند. شما می توانید به راحتی لذت زندگی در یکی از هتل های سرعین را تجربه کنید، وقتی قبل از سفر برای رزرو آن اقدام نموده اید. از هر طرف که به ماجرا نگاه کنید این هتل مناسبتان است، پس دست دست نکنید و خود را وسط دشت های سرسبز سرعین ببینید.

2- هتل رضوان 4 ستاره دری به بهشت سرعین

درست است که هتل رضوان 4 ستاره است، اما چیزی از یک هتل 5 ستاره هم کم ندارد. هتلی 5 طبقه با 72 باب واحد اقامتی که از 2 نفره تا سوییت آپارتمان های عظیم است، می تواند جای خوبی برای سفرهای پُرجمعیت باشد.

هتل رضوان نمای زیبایی دارد، اما به نظر من نمای داخلی آن بیش از حد رنگ قهوه ای دارد، بااین حال بهتر است خودتان راهی خیابان بعثت، سرعین شوید و این هتل را از نزدیک ببینید. نمای اتاق های هتل به محوطه آن جا، خیابان و تعداد کمی از اتاق ها هم با دید کوهستان ساخته شده اند.

هتل تقریبا در اطراف شهر ساخته شده، اما روبه روی آن پارک لونا سرعین نهاده شده است و دسترسی به خیابان های مرکزی شهر با فاصله یک کیلومتری از آن جا تقریبا کار سختی نیست. ضمن این که هتل تاکسی و خدمات گردشگری هم دارد.

قیمت های هتل رضوان که یکی از برترین هتل های سرعین محسوب می گردد زیاد نیست، اما کم هم نیست پس می توان سطح به وسیله را برای این هتل از نظر قیمت و شرایط اسکان انتخاب کرد.

3- اقامتگاه 4 ستاره به نام هتل ارشاد

باید اذعان کنم بین تمام هتل های سرعین، هتل ارشاد یکی از عظیم ترین و کامل ترین هتل هاست. تقریبا هر امکانات سرگرمیی و خدمات رفاهی که بخواهید در این هتل هست. از رستوران، کافه و چای خانه گرفته تا گیم نت، باشگاه بدنسازی، آرایشگاه و… در هتل ارشاد، هتلی تازه را تجربه می کنید که شاید خدماتش به مقدار هتل های خوب کیش و مشهد هم نباشد.

ویژگی دیگر این هتل نزدیکی آن به مجتمع آب درمانی سبلان است، نزدیک و دردسترس تر از آن چیز که فکرش را هم بکنید. به راحتی بعد از پشت سر گذاشتن یک کوچه به این مجتمع می رسید. این هتل در خیابان ولیعصر سرعین ساخته شده و اگر بخواهیم منصفانه نگاه کنیم، بین هتل های 5/4/3 ستاره سرعین قیمت های خوبی هم دارد.

هتل ارشاد یک رستوران در محوطه بیرونی خود دارد که انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، دریایی و زمینی را سرو می نماید.

4- هتل 4 ستاره پدرام از برترین هتل های سرعین

یک برج بلند سنگی در خیابان دارایی، ساختمان هتل پدرام سرعین است. هتلی که بین هتل های 5/4/3 ستاره سرعین صندلی موجه و خوبی دارد. بین ویژگی های برتر هتل نمای کلاسیک و ساده آن چه بیرون و چه داخل هتل بسیار موردتوجه است. هتل پدرام روی تپه و رو به کوهستان ساخته شده تا تمام میهمانان چشم انداز خوبی داشته باشند.

در این هتل سوییت های 5 و 6 نفره زیادی هست که می توان با خانواده در آن ها زندگی کرد. پیشنهاد می کنم اگر این هتل را انتخاب کردید سری هم به پیست اسکی آلوارس بزنید که از هتل تا آن جا مسافت زیادی نیست.

هتل پدارم جزو هتل های میانه رو در قیمت گذاری قرار می گیرد. البته این برآورد با توجه به خدمات و امکانات موجود در هتل گفته شده است.

میهمان های هتل معمولا نظرات مثبتی درباره آن ثبت نموده اند، جز بعضی از آن ها که به صبحانه و کارکنان هتل خرده گرفته اند. به خوبی می توان برآوردی مثبت از نظرات آن ها داشت.

5- هتل لاله، 4 ستاره به پشتوانه برندی جهانی

شاید اگر برند معتبر و بین المللی لاله پشت این هتل نبود 4 ستاره کیفی را دریافت نمی کرد، اما برند معتبر یکی از برترین راه های افزایش معروفیت و اعتبار است. هتل لاله سرعین با آن چیزی که شنیده اید، تفاوت های زیادی دارد. ساختمانی عظیم، بیشتر شبیه سوله های کارخانه ای دارد و در آن 97 اتاق ساخته شده است.

با این که هتل برند معروفی دارد، اما به مقدار دیگر هتل های 4 ستاره سرعین هم خدمات و امکانات رفاهی ندارد. واقعا علتش را نمی دانم، اما در هتل لاله خبری از استخر و باشگاه ورزشی نیست دیگر چه برسد به آرایشگاه و گیم نت و این جور امکانات.

البته ویژگی های مثبت زیادی هم دارد؛ مثلا این که هتل کنار مجتمع تجاری لاله ساخته شده و فاصله بسیار اندکی هم با مجتمع آب درمانی سبلان دارد، چیزی حدود 60 متر. پس اگر این مسائل برایتان مهم است، می توانید در خیابان دانش سرعین این هتل عظیم را ببینید.

6- کوروش 3 ستاره سرعین

یکی از هتل های لوکس سرعین که فقط 3 ستاره دارد، هتل کوروش است. هتلی متفاوت از آن چه دیده اید و با امکانات بسیار خوب در اتاق های آن. کمتر هتل سه ستاره ای در ایران وجود دارد که در اتاق هایش جکوزی و حوضچه آبگرم هم باشد، اما هتل کوروش چنین ویژگی دارد.

هتلی دوست داشتنی با نما دیدنی سنگی. البته نزدیکی این محل، هتل های 5/4/3 ستاره سرعین نهاده شده است که دست شما را برای انتخاب باز می نماید. این هتل در خیابان دانش ساخته شده است.

از جمله امکانات داخل اتاق این هتل می توان به جکوزی، روم سرویس، ظرفیت و کیفیت بالا اتاق ها، بالکن، حمام و وجود چای ساز اشاره نمود. امکانات عمومی بسیار خوبی هم در هتل پیش بینی شده است. برای مثال کافی نت، کافی شاپ، جکوزی، استخر، صرافی، پارکینگ و… در این هتل هست که استفاده از آن ها سفر را برای هر مسافری دلنشین می نماید.

7- اورانوس 3 ستاره در بهشت اردبیل

هتل آپارتمان سه ستاره اورانوس یکی از هتل های سرعین است که در فهرست هم از نظر قیمت و هم از نظر امکانات درسطح مبه وسیله قرار می گیرد. شاید اولین بار اگر هتل را ببینید رنگ استفاده شده در لابی و اتاق هایش کمی دلزده تان کند، اما اگر از رنگ های جیغ بدتان نمی آید، مسئله ای نیست.

هتل اورانوس جزو لوکس های سرعین نیست؛ به همین علت امکانات آن درحد یک کافی شاپ ساده و لابی و اینترنت است. شما می توانید در این هتل هم دسترسی خوبی به آبگرم های سرعین داشته باشید و هم هزینه کمتری بپردازید.

البته اتاق های هتل تا 6 نفر هم ظرفیت دارند که این به معنی امکان سفر دسته جمعی با قیمت کم است. میدان امام سرعین، جاییست که این هتل ساخته شده و درصورتی که قصد سفر به این شهر را دارید می توانید سراغش را آن جا بگیرید.

هتل اورانوس روی گوگل مپ

8- قهوه سوئی نامه آشنا برای مسافران آپارتمان دوست

وقتی می گویند گول ظاهر یک هتل را نخورید یادر انتخاب به ستاره های آن نگاه نکنید منظورشان هتل قهوه سوئی سرعین بوده است. هتلی درحد و مقدار یک 5 ستاره به تمام عیار که فقط 3 ستاره دارد.

به نظرم رزرو اتاق در این هتل از هر نظر به سود است. اولا به صورت آپارتمانی ساخته شده و درواقع اتاق که می گوییم؛ یعنی سوییت های حداقل یک خوابه. دوما قیمت، امکانات و خدماتی که این هتل دارد با هتل 5 ستاره رویال پارک برابر است.

در هتل قهوه سوئی دو مرکز آب درمانی بانوان و آقایان ساخته شده، بعلاوه در آن خدمات و امکاناتی مثل آرایشگاه، صرافی، اتاق ماساژ، استخر، سونا، کافی نت و… نهاده شده است که فکر نکنم در دیگر هتل ها با این شرایط باشد.

پیشنهاد می کنم اگر به ظاهر یعنی نمای داخلی و این جور چیزها توجهی ندارید حتما سری به این هتل سرعین بزنید. به نظر من بین هتل های 5/4/3 ستاره سرعین باید اینجا را اول فهرست قرار می دادند، اما سازمان گردشگری مثل من فکر نمی نماید.

9- چالدران سرعین با 3 ستاره

هتل 3 ستاره چالدران در 15 باب واحد اقامتی با ظرفیت های 2 تا 6 نفره به میهمانان خدمات و امکانات نابی ارائه می دهد. اگر به سرعین سفر کردید، حتما به آبگرم های آن با خواص درمانی سر بزنید. آبگرم سبلان، گاو میش گلی و بش باجلار از مشهورترین این چشمه های آبگرم هستند که در زندیکی هتل چالدران قرار دارند.

سفره خانه سنتی، سالن آمفی تئاتر، پارک کودک، کافه تریا، زمین های ورزش مخصوص خانم ها و آقایان، اجرای جنگ شادی و موسیقی زنده در بعضی شب ها از جمله خدمات هتل چالدران سرعین است.

هتل چالدران هتلی قدیمی در شهر سرعین است و البته خدمات و امکانات خوبی هم دارد، اما متاسفانه وجود یکسری قانون دارد که شاید به مزاج شما خوش نیاید. مثلا زنان در این هتل باید چادر داشته باشند. تابستان ها در این هتل جشنواره خشت ورنگ برگزار می گردد که شاید دوست داشته باشید مسافرتتان به این شهر سردسیر با آن ها هماهنگ باشد.

10- هتل اترک 3 ستاره، ساده اما باکیفیت

هتل سه ستاره اترک هتلی ساده و دوست داشتنی است، اما به راحتی می تواند نظرتان را درباره تمام هتل های قبلی که بیشتر در مرکز شهر بودند، عوض کند. ساختمان قدیمی این هتل سال 96 بازسازی شده و به همین علت می توان آن را نو دانست.

دو ساختمان 4 و 7 نفره با نام این هتل ساخته شده که نتیجه آن 38 باب واحد اقامتی است. قیمتی کمتر از هتل های قبلی، واحدهای اقامتی کمتر، امکانات تقریبا خوب و اتاق های کامل از جمله ویژگی های این هتل است.

تمام ویژگی های گفته شده را فراموش کنید و فقط موقعیت مکانی این هتل را ببینید.

.

11- هتل آپارتمان علی با هزینه ای ملی

هتل آپارتمان علی با این که هتل آپارتمان ساده و تقریبا بدون امکاناتی است، اما قیمت ها و هزینه های زیادی دارد که با هتل های 5 ستاره برابری می نماید. این هتل که شاید در خیابان ولی عصر سرعین به چشمتان بیاید، امکانات فراوانی ندارد.

البته ریاست هتل سعی نموده با ظرفیت بالای اتاق ها و تقویت کادر این نقص را جبران کند، اما بازهم چیزی که به چشم می آید، کمبود خدماتی ساده در حد یک هتل 3 ستاره است. این هتل سال سال 94 آغاز به فعالیت نموده و دسترسی خوبی به آبگرم لو دارد.

12- هتل سپید 3 ستاره سرعین

سال 84 سالی بود که هتل سپید در خیابان شریعتی تقریبا روبه روی مرکز آبگرم لاجر ساخته شد. کمتر کسی فکرش را می کرد که روزی این هتل احتیاج به بازسازی داشته باشد، اما جهان هر به روزی را کهنه می نماید.

سال 94 هتل مورد بازسازی نهاده شد و بخش هایی مثل انواع سالن سونا و جکوزی به آن اضافه شد. تقریبا هتل از امکاناتی مثل آرایشگاه، خدمات ترانسفر و صرافی خالی است، اما تا دلتان بخواهد حوضچه های آبگرم دارد.

ظرفیت اتاق های هتل سپید به 9 نفر هم می رسد که بین هتل های سرعین رکورد خوبی است. هرچند هتل های 5/4/3 ستاره سرعین بهتر از هتل سپید هم هستند، اما در خیابان شریعتی این هتل خوب است. هتل سپید فقط یک کافی شاپ و سالن صبحانه خوری دارد که برای مسافران است.

13- هتل کبیر فقط با 2 ستاره

فکر نکنم هتل کبیر جایی در فهرست برترین هتل های سرعین داشته باشد. هتل کبیر یکی دیگر از ساختمان های رفاهی شهر سرعین اردبیل است که می تواند جواب گوی چند روزی اسکان و سرگرمی شما باشد. درصورتی که انتظار امکانات و خدمات از هتلی 2 ستاره دارید، بهتر است همین الآن ادامه این مطلب را رها کنید و به اول متن جایی که هتل های 4 و5 ستاره معرفی می شوند، بروید.

هتل در خیابان امام سرعین ساخته شده و تقریبا به تمام جاذبه های گردشگری وسط شهر نزدیک است. سرعین خیابان های زیادی ندارد و به همین علت هتل های حوالی همین منطقه دسترسی خوبی دارند.

اگر دوست دارید هتل کبیر را انتخاب کنید، بهتر است چیزی هم از قیمت های آن بدانید. هزینه و کیفیت سفرتان با رزرو سوییت یا آپارتمان های هتل کبیر کاهش دارد. این هتل در سال 88 ساخته و در سال96 بازسازی شده است، اما خدماتی به خدمات آن اضافه نشده است.

هتل کبیر روی گوگل مپ

14- هتل مرکزی سرعین در مرکز شهر

هتل آپارتمان 2ستاره مرکزی در خیابان ولیعصر ساخته شد. ساختمان این هتل مجموعا 8 طبقه دارد که در آن ها 25 باب واحد اقامتی جا گرفته اند. از جمله ویژگی های این جا می توان به فاصله کوتاه تا مراکز آبدرمانی مثل مجتمع سبلان و دسترسی آسان به مراکز خرید اشاره نمود.

هتل در سال 92 ساخته شده و همین امر خیال مسافران را بابت نوساز بودن آن راحت می نماید. هرچند این هتل باتوجه به سطج کیفیت مبه وسیله و خدمات پایینش اهمیت زیادی از نظر نوسازی ندارد.

برترین هتل های سرعین به همین جا ختم نمی شوند. در ادامه هتل های دیگری این شهر را به همراه آدرس به صورت مختصر معرفی می کنیم.

هتل ساسان

هتل ساسان در خیابان ولیعصر، جنب میدان سهند ساخته شده است.

هتل صحت

این هتل در خیابان دانش، خیابان تختی نهاده شده است.

هتل فانوس

هتل فانوس کنار میدان گاومیش گلی شهر سرعین ساخته شده است.

هتل آپارتمان آنا

میدان قارتال نزدیک به بلوار شریعتی جاییست که هتل آنا را ساخته اند.

هتل آپارتمان دریا

آدرس هتل دریا سرعین به خیابان ولیعصر، جنب آبگرم گاومیش گلی ختم می گردد.

هتل آپارتمان خیام

هتل آپارتمان خیام را در اطراف میدان ولیعصر جست و جو کنید.

هتل آپارتمان آناهیتا

میدان گاومیش گلی، خیابان ژنرال، روبه روی استخر بش باجیلار جایی است که هتل آناهیتا ساخته شده است.

حالا که با هتل های سرعین آشنا شدید، حیف است که سری به آبگرم ها، دشت و کوه سبلان و چشمه و آبشار گورگور نزنید. پیشنهاد می کنم همین الآن البته اگر تابستان است راهی سرعین اردبیل شوید تا به چهار فصلی ایران ایمان بیاورید. نظرات و پیشنهادهایی از هر نظر جاذبه های گردشگری سرعین، کیفیت هتل ها، خیابان های این شهر، تجربه های سفر و…

anti6.ir: آخرین خبر | اخبار و مقالات روز دنیا را اینجا بخوانید

aradbld.ir: مجله آراد | مجله تفریحی، سرگرمی و مسافرتی

منبع: گردشبان
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 90917

به "برترین هتل های سرعین؛ اقامتگاهی باکیفیت برای سفری چند روزه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین هتل های سرعین؛ اقامتگاهی باکیفیت برای سفری چند روزه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید