ترامپ فیلمی تهدیدآمیز علیه معترضان منتشر کرد

به گزارش مهسان بلاگ، رئیس جمهور آمریکا فیلمی را منتشر کرد که در آن یک زن و مرد سفیدپوست تفنگی را به سوی معترضان نشانه رفته اند.

ترامپ فیلمی تهدیدآمیز علیه معترضان منتشر کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در اقدامی تازه فیلم نشانه گیری اسلحه از سوی یک زوج سفید پوست به سوی گروهی از معترضان در شهر سنت لوئیس را در حساب توییتری خود به اشتراک گذاشت.

به نوشته وبگاه هیل در این فیلم 30 ثانیه ای یک زن و مرد سفید پوست فریاد کنان سلاح های خود را به سوی گروهی از معترضان در شهر سنت لوئیس نشانه گرفتند. این زوج سفید پوست در حالی که بیرون منزل خود ایستاده بودند، این عمل را مرتکب شدند. معترضان نیز در حال حرکت به سوی محل سکونت شهردار سنت لوئیس جهت استعفای او بودند.

به نوشته هیل، این اقدام تازه ترامپ در حال رخ داد که وی روز یکشنبه فیلمی از تظاهرات سفید پوستان علیه معترضان راکه بازتوییت نموده بود، حذف کرد. در این فیلم یک مرد حاضر در تجمع نژاد پرستانه در فلوریدا در حالی که شعاری مبنی بر قدرت سفید پوستان را سر می داد، مشاهده می گردد.

در این فیلم معترضان به این مرد به وی القابی چون نازی و نژاد پرست دادند. بعد از باز توییت این فیلم از سوی ترامپ، وی لحظاتی بعد آن را از حساب خود حذف کرد. سخنگوی کاخ سفید در شرح این ماجرا مدعی شده که ترامپ شعارنژاد پرستانه این مرد را نشنیده بود. ترامپ پیشتر حاضران در این تجمع را به عنوان افرادی عظیم ستوده بود. (جزئیات بیشتر)

شهرهای آمریکا مدتی است که به صحنه اعتراض ها علیه نژادپرستی در این کشور مبدل شده است. جرقه نخست این اعتراض ها پس از قتل جورج فلوید شهروند سیاه پوست آمریکایی از سوی ماموران پلیس شهر میناپولیس زده شد و شهرهای مختلف این کشور و حتی دنیا به صحنه اعتراضات مردمی مبدل شد.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 53549

به "ترامپ فیلمی تهدیدآمیز علیه معترضان منتشر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ فیلمی تهدیدآمیز علیه معترضان منتشر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید