(تصویر) کیانوش جهانپور رفت؛ سیما سادات لاری سخنگو شد

به گزارش مهسان بلاگ، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی سیما سادات لاری را با حفظ سمت و پست سازمانی به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

(تصویر) کیانوش جهانپور رفت؛ سیما سادات لاری سخنگو شد

دکتر سیما سادات لاری جانشین کیانوش جهانپور شد

بنابر اعلام وبدا، در متن حکم نمکی خطاب به دکتر سیما سادات لاری آمده است: با توجه به سوابق ارزنده اجرائی و حسن سلوک با دستگاه های اجرائی مرتبط با حفظ سمت و پست سازمانی، امور سخنگوئی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سرکارعالی محول می گردد.

امید است با امانتداری، دقت و پرهیز از هرگونه سیاسی کاری و تمرکز بر جنبه های فنی و تخصصی این وزارتخانه در انجام امور محوله موید باشید.

از آنجا که هرگونه اظهارنظر سخنگو، دیدگاه رسمی دستگاه و وزیر مربوطه تلقی می گردد لذا قبل از طرح موارد در رسانه ها و شبکه های اجتماعی لازم است هم آهنگی لازم با اینجانب به عمل آید. گفتنی است قبلاً هیچکدام از همکاران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب نشده اند و جناب آقای دکتر جهانپور به عنوان رییس محترم مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در طول مدیریت بیماری کرونا از طرف روابط عمومی خبررسانی بیماری کرونا را به عهده داشته اند که از زحمات صادقانه و برادرانه ایشان قدردانی می گردد.

پیش از این کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت بود.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: فرارو
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 52108

به "(تصویر) کیانوش جهانپور رفت؛ سیما سادات لاری سخنگو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصویر) کیانوش جهانپور رفت؛ سیما سادات لاری سخنگو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید