ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه خواجه نصیر تا 9 اردیبهشت تمدید شد

به گزارش مهسان بلاگ، متقاضیان ورود به دوره های دکتری و کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تا 9 اردیبهشت ماه فرصت دارند در این دوره ها ثبت نام نمایند.

ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه خواجه نصیر تا 9 اردیبهشت تمدید شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی ، متقاضیان پذیرش دوره های دکتری و کارشناسی ارشد این دانشگاه حداکثر می توانند در آخرین مهلت ثبت نام تا روز سه شنبه 9 اردیبهشت ماه اقدام نمایند.

براساس این گزارش ، متقاضیان مقطع دکتری بدون آزمون که در دانشگاه خواجه نصیر شاغل به تحصیل هستند، برای دریافت گواهی اشتغال به تحصیل نیمسال دوم 99-98 می توانند درخواست خود را با نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، مقطع تحصیلی و ذکر ارائه گواهی برای پذیرش بدون آزمون در دانشگاه ها به آدرس الکترونیکی دانشکده مربوطه ارسال نمایند.

گفتنی است، در این صورت پس از حداقل 48 ساعت گواهی مربوطه را به صورت الکترونیکی در ایمیل خود و در قالب فایل PDF شماره و امضا شده و بدون مهر دریافت خواهند کرد.

طبق اعلام معاونت آموزشی دانشگاه خواجه نصیر، برای دریافت کارنامه کلی غیررسمی دانشجویان می توانند به سامانه گلستان گزارش 1000 را دریافت نموده و مراحل ثبت نام خود را مطابق راهنمای ثبت نام غیرحضوری و فراخوان مقطع مربوطه که در تاریخ 13 اسفند در سایت استعدادهای درخشان اطلاع رسانی شد، انجام دهند.

گفتنی است ، متقاضیانی که دانش آموخته شده و هنوز گواهی دریافت ننموده اند چنانچه نظام وظیفه را بارگذاری نمایند و یا در کارنامه کلی آن ها شرایط دانشجو فارغ التحصیل شده باشد، می توانند با علامت دار کردن این کلمه در کارنامه کلی آن را به جای مدرک فراغت از تحصیل بارگذاری نمایند.

در اطلاعیه دانشگاه آمده است ، متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون که در دانشگاه خواجه نصیر شاغل به تحصیل هستند، برای اطلاع از چگونگی ثبت نام در این دوره ها می توانند اطلاعیه های معاونت آموزشی دانشگاه را مطالعه نمایند همچنین امکان پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی بدون آزمون (استعداد درخشان) برای سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه خواجه نصیر نیز فراهم است که جزئیات این پذیرش در سایت معاونت آموزشی دانشگاه قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 25 خرداد 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 45499

به "ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه خواجه نصیر تا 9 اردیبهشت تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه خواجه نصیر تا 9 اردیبهشت تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید