جلسات تاج با رییس فیفا و شیخ حمد در دوحه، گام بلند فدراسیون برای حل مشکل انتقال اقتصادی

به گزارش مهسان بلاگ، جلسات طرفین در هر نوبت جهت یافتن راه حلی ثابت برای انتقال بود و در این راستا، جیانی اینفانتینو هر بار تمامی راه های ممکن را برای برطرف مشکل به زیر مجموعه خود توصیه می کرد.

جلسات تاج با رییس فیفا و شیخ حمد در دوحه، گام بلند فدراسیون برای حل مشکل انتقال اقتصادی

به دنبال پیگیری های متعدد اجرا شده، گام بلندی جهت برطرف مشکل انتقال مطالبات فدراسیون فوتبال از محل وجوه فیفا برداشته شد.

به گزارش فارس، با توجه به تحریم های ظالمانه اجرا شده در سال های اخیر، مطالبات فدراسیون از فیفا امکان انتقال به کشورمان را نداشت.

فیفا در نامه های خود به این موضوع اشاره داشت که حتی امکان پرداخت پول نقد هم به فدراسیون ایران ندارد و این موضوع فشار عجیبی را به فدراسیون تحمیل نموده بود. به همین دلیل، در ماه های گذشته مذاکرات فشرده و مکاتبات مفصلی میان رییس فدراسیون و رییس فیفا انجام گرفت تا این مشکل حل گردد.

جلسات طرفین در هر نوبت جهت یافتن راهکاری ثابت برای انتقال بود و در این راستا، جیانی اینفانتینو هر بار تمامی راه های ممکن را برای برطرف مشکل به زیر مجموعه خود توصیه می کرد.

در همین ارتباط، رییس فدراسیون کشورمان 19 مهر ماه امسال با ارسال نامه ای به رییس فیفا، ضمن انتقاد از تحریم های بی اساس آمریکا، خواستار برطرف مشکل پرداخت مطالبات فدراسیون ایران از سوی فیفا شده بود.

در بخشی از نامه رئیس فدراسیون فوتبال آمده بود: همانطور که مستحضرید علی رغم پیگیری های مستمر فدراسیون و دستورات مثبت جنابعالی، هنوز هیچگونه وجهی از سوی فیفا وصول نشده است. ادامه این فرایند مسائل جدی را در جهت رو به پیشرفت و گسترش فدراسیون فوتبال به وجود خواهد آورد. انتظار من و خانواده بزرگ فوتبال کشور از جنابعالی این است که به هر شکل ممکن دستور فرمایید وجوه فدراسیون جمهوری اسلامی ایران از طرف فیفا به کنفدراسیون آسیا پرداخت گردد یا بانکی را متقاعد کنید تا این مهم جهت انتقال مرتفع گردد. منتظر مساعدت و پاسخ فوری حضرتعالی در این باره هستیم.

در ادامه نامه دیگری هم از سوی فدراسیون ارسال شد که در آن به فسخ قرارداد سرمربی تیم ملی در آستانه ملاقات مقابل عراق اشاره شده و تبعات این موضوع هم توضیح داده شده بود. به دنبال ارسال این نامه، موضوع پیگیری ها وارد فاز تازه تری شد و در پی برگزاری جلسه رییس فدراسیون با رییس فیفا در هنگ کنگ و در حاشیه جلسه هیات رییسه کنفدراسیون فوتبال آسیا راهکار های جدیدی برای موضوع پیدا شده است.

بر این اساس و با توجه به نشست های سه روز گذشته رییس فدراسیون کشورمان با رییس فیفا و شیخ حمد، رییس فدراسیون قطر، گام های موثری برای برطرف مشکل انتقال وجه برداشته شده تا به رغم تحریم های بی اساس و ظالمانه آمریکا، فدراسیون بتواند در ماه آینده به حقوق خود دست یابد.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: عصر ایران
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 30724

به "جلسات تاج با رییس فیفا و شیخ حمد در دوحه، گام بلند فدراسیون برای حل مشکل انتقال اقتصادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسات تاج با رییس فیفا و شیخ حمد در دوحه، گام بلند فدراسیون برای حل مشکل انتقال اقتصادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید