خبرنگاران فعالسازی خدمات مبتنی بر محتوا برای همراه اولی ها فقط با افزایش اعتبار

به گزارش مهسان بلاگ، تمامی مشترکان همراه اول از این به پس برای استفاده از خدمات مبتنی بر محتوا، باید نسبت به افزایش اعتبار خود اقدام نمایند.

خبرنگاران فعالسازی خدمات مبتنی بر محتوا برای همراه اولی ها فقط با افزایش اعتبار

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همسو با دستورالعمل اعلامی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مشترکان همراه اول از این پس می توانند با شماره گیری کد دستوری ستاره هشتاد مربع نسبت به افزایش اعتبار یا استعلام اعتبار خود برای بهره مندی از این خدمات اقدام نمایند.

طبق مصوبه جدید کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، کسر هزینه خدمات کاربران تنها از اعتبار خدمات مبتنی بر محتوایشان امکان پذیر است و مشترکان دائمی و اعتباری علاقه مند به استفاده از این خدمات، می توانند به ترتیب از صورتحساب یا شارژ سیم کارتشان جهت افزایش اعتبار خدمات مبتنی بر محتوای خود استفاده نمایند.

در راستای احترام به سلیقه مشترکان، پنج بسته پیشنهادی به ترتیب با قیمت های 5000، 10000، 20000، 30000 و 50000 تومان در نظر گرفته شده است که پس از شماره گیری ستاره هشتاد مربع و انتخاب گزینه یک(افزایش اعتبار)، انتخاب هر یک از آنها ممکن است.

از این پس هزینه تمامی خدمات مبتنی بر محتوای کاربران از این اعتبار کسر خواهد شد و در صورتیکه اعتبار خدمات مبتنی بر محتوا برای مشترکی کافی نباشد، امکان ارائه خدمات به آن مشترک وجود نخواهد داشت و ضروری است مشترک نسبت به افزایش اعتبار خود اقدام کند.

مشترکان همراه اولی می توانند در هر زمان با مراجعه به سامانه همراه من نسبت به مشاهده خدمات مبتنی بر محتوای فعال خود اقدام نموده و در ادامه بسته به تمایل شان نسبت به مدیریت خدمات خود اقدام نمایند.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: ایرنا
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 51440

به "خبرنگاران فعالسازی خدمات مبتنی بر محتوا برای همراه اولی ها فقط با افزایش اعتبار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فعالسازی خدمات مبتنی بر محتوا برای همراه اولی ها فقط با افزایش اعتبار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید